teamnet-software.pl

Opinie (201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (302)

Ważny od: 8 mar 2023
teamnet-software.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu teamnet-software.pl

Jestem mile zaskoczony udzieloną mi telefonicznie fachową pomocą przez przedstawiciela firmy podczas konfiguracji zakupionego oprogramowania. Polecam serdecznie firmę Teamnet Software.
4 paź 2023

Polecam ten sklep

Zakupy oprogramowania w tym sklepie robię od kilku dobrych lat. Nigdy nie było problemów z zakupem czy przedłużeniem licencji na oprogramowanie, mogę polecić.

Super ;-)

Robiłam tu zakupy pierwszy raz, ale z całą pewnością mogę polecić ten sklep. Pomoc techniczna jest na 6, super i tak trzymać. Pozdrawiam i dziękuje.
8 wrz 2023

office 2019 home&student

Dostałem w sumie więcej niż kupiłem. Zapłaciłem za wersję H&S a licencja jest na wersję PRO. Instalacja i aktywacja przebiegły bez problemu+
18 wrz 2023

Profesjonalna obsługa

Szybkie zakupy, niskie ceny, profesjonalna obsługa - wytłumaczyli wszystko jak zainstalować programy, jak je aktywować. Dzięki.
20 paź 2023
Wszystko w najlepszym porządku. Kontakt telefoniczny i nieocenione wsparcie techniczne. Całość załatwiona w miłej atmosferze
17 lip 2023

Zakup oprogramowania

Miła i rzetelna obsługa, dobry kontakt ze sprzedającym, wysyłka klucza licencyjnego w 15 minut po sfinalizowaniu transakcji.
7 gru 2023
Kontakt z klientem oceniam na 5!...chciałbym aby każdy konsultant był taki profesjonalny jak ten, który mnie obsługiwał!
28 gru 2023
Wszystko OK, był mały kłopot z zarejestrowaniem klucza, ale wsparcie techniczne zadziałało błyskawicznie. Polecam
22 cze 2023
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Szczerze polecam.
5 lip 2023
tak jak w opiisie po 15 minutach kodzik na emailu
10 lis 2023
Szybko i sprawnie! Wszystko odbyło się zgodnie z informacjami na stronie sklepu. Polecam!
1 wrz 2023

Wszystko w porządku

Zamówienie szybko zrealizowane, licencje się zgadzają, nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam.
2 lis 2023
Bardzo szybka dostawa zamówienia. Przejrzyste informacje o postępie realizacji zamówienia.
19 wrz 2023
Sprawnie i dobry kontakt. Na obecną chwilę zamówione produkty spełniają oczekiwania.
10 wrz 2023

Aktywacja systemu pomyślna

Mimo początkowego problemu z aktywacją został on szybko rozwiązany przez sprzedawcę.
7 maj 2023
Profesjonalna i bardzo pomocna obsługa zamówienia. Fantastyczny kontakt. Polecam
20 paź 2023
Super obsługa! Profesjonalizm! Pomogli w instalacji systemu, po godzinach pracy
23 gru 2023
Natychmastowy kontakt w reakcji na mojego maila podobał mi się niezywkle"-)
23 maj 2023
Bardzo szybka, sprawna obsługa, szybka realizacja zamówienie. Tak Trzymać!