dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

4 lut 2022
Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

30 lis 2021
Wysyłka szybka ale mam zastrzeżenia do gratisów ; karma 120 zł , w zestawie 140zł i gratis 3 puszki !!!!!! Jaki to gratis skoro 20 zł wyższej ceny na karmę pokrywają wartość puszek !!!! Wzięłam zestaw bo i tak potrzebuję puszki , ale nie toleruje robienia klientów w konia . a takie postępowanie zachwiało moim zaufaniem do was . Może nawet zmienię firmę , zwłaszcza że karma nie namięka w wodzie . Wg specjalistów niemieckich karma twarda , zanim zostanie strawiona może powodować uszkodzenie żołądka u psa . Małgorzata +3 psy

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

7 lis 2022
Paczka pieknie zapakowana, podpisana, w środku gratis. Najlepiej wyglądająca paczka ze wszystkich, z których do tej pory zamawiałam. Koty zadowolone :D
8 lis 2022
Jak zwykle szybko i sprawnie - 2 dni i paczka u mnie. Mój pies ostatnio najbardziej interesuje się karmami suszonymi - znikają z miski błyskawicznie
Już wiele zakupów od DN. zawsze wysoka jakość. Jedyna uwaga, to pakowanie całego towaru w jedną paczkę, co jest problemem dla kuriera (30kg).
Olaf jest bardzo zadowolony i ja też.od początku Wam zaufałam i się nie zawiodłam. Nadal będziemy Waszymi klientami. Pozdrawiamy
Personalizacja zamówienia, sposób zapakowania, szybka dostawa . Pozdrawiamy Pana Tomka, który zapakował kolejne już jedzonko Leona 😃
10 lis 2022
Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie. Doskonała obsługa, super infolinia. Wszystkie sprawy załatwiane na bieżąco . Brawo Wy.
8 lis 2022
Przesyłka dobrze zabezpieczona, zapakowana estetycznie i dbale. Fajny dodatek dla kogo paczka ( imię pupila) oraz kto pakował.
13 lis 2022
Ludwik kocha Dolinkę Noteci. Dzięki Waszej firmie i rożnorodności co do karm, nie mamy problemów z brzuszkiem :) Dziękujemy
10 lis 2022
Wszystko idealne od opakowania do jakości jedzenia. Mój kot testował wiele karm. Piper jednak zwyciężył. Gorąco polecam!
2 lis 2022
Bardzo szybka dostawa , możliwość dużego wyboru, nie muszę nosić ciężkich puszek - zamawiam płacę otrzymuję i tak trzymac
jest Ok! - super, że dostałam prezent bo w poprzednim zamówieniu - zapomniano. Coco bardzo lubi te przysmaki
15 lis 2022
Szybkość od zamówienia do dostawy, różnorodność produktów. Mogły by być większe rabaty dla stałych klientów.
Bardzo szybko obsługa zamówienia. Konsultant na infolinii bardzo uprzejmy pomocny. Zdecydowanie polecam.
3 lis 2022
KARMA BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, BARDZO DOBRZE ZAPAKOWANA I GRATIS Z KTÓREGO MOJE ZWIERZAKI BARDZO SIĘ CIESZĄ
14 lis 2022
Dobry produkt, dostarczony szybko, informacje na bieżąco dotyczące całego procesu zapłaty, wysyłki etc.
10 lis 2022
Dobre produkty. Psy zadowolone. Mogli by poprawić wysyłkę, jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
10 lis 2022
Dziękujemy za opinię. Staramy się jak najszybciej wysyłać paczki do naszych klientów. Przypominamy, że na wysłanie zamówienia przysługuje nam 48h, a sam transport zajmuje 1dzień roboczy.. Pozdrawiamy.
7 lis 2022
bardzo szybka dostawa , produkty dobrze zapakowane oraz wspaniale dodatki od producenta super polecam
Produkty jak zawsze bardzo dobrze zapakowane, nic nie uszkodzone, a piesek z jedzenia zadowolony :)
30 paź 2022
Super sklep , doskonały kontakt , ekspresowa wysyłka. Polecam wszystkim , którzy kochają zwierzaki.
3 lis 2022
Karma dla Belli. Karma przepyszna. Bella zachwycona! Przesyłka ekspresowa. Zdecydowanie polecam!