dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5.11.2020
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5.11.2020

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

Niestety, zawiodłem się. Karmę Rafi kupuję już bardzo długo, jest ona ulubionym przysmakiem mojego psa. Zawsze kupowałem w osiedlowym sklepie, i jak zawsze większą ilość( całe pudło). Niestety kiedyś nie dojechała dostawa i zmuszony byłem kupić bezpośrednio u Państwa. Przesyłka dotarła, od razu podałem jeden baton psu, ale poczułem dziwny zapach. Pies jej nie zjadł , ale myślałem że nie jest głodny. Na wieczór dostał 2 batony a karma tak samo źle pachniała. Czuć z niej jakby ferment kaszy bądź podpsute mięso (wprost jakby zdechlizna leśna) , niestety karma raczej nadaje się albo do zwrotu albo do śmieci. Dziwię się, że taka firma może zrobić taaką wpadkę.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Wszystko jest perfekcyjne. Jedzonko smaczne, bo piesek wylizuje miseczkę do dna. Błyskawiczna wysyłka. Polecam.
Jedzenie suszone dla psa super jakości, personalizowana dostawa w ładnym opakowaniu i przede wszystkim szybka
Dostawa bardzo szybka, towar najlepszy, wszystko zgodnie z opisem. Na pewno będę zamawiać dalej. Polecam!
Kot Bielik jest zachwycony sucha i mokra karma Pierwszy raz taka je i jest szczęśliwy bardzo mu smakuje
Fachowa i mila obsluga oraz towar bardzo dobra jakosc -zamawiam juz ponad daw lats I jestem zadowolony
Szybka obsługa, na bieżąco dostawalam informacje o statusie zamówienia. Przesyłka pięknie zapakowana.
Wszystko super zapakowane szybka wysyłka i wspaniałą karma która psiak chętnie zjada gorąco polecam
Niestety zamiast 10 zamówionych saszetek otrzymałem 9. Zakładam, że nastąpiło to przez pomyłkę.
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Zamówienie składało się z 9 saszetek, a więc wysłany towar jest zgodny z zamówieniem. Pozdrawiamy:)
Wyjątkowy sklep i wyjątkowa obsługa. Jeszcze nie próbowałem smakołyków, ale pieskowi smakuje.
dobra jakość karmy, rabat na pierwszy zakup, szkoda, że nie ma rabatu dla stałych klientów
Wszystko bardzo dobrze tylko jest jedno ale…. za dużo tej makulatury wewnątrz opakowania
Zarówno kot jak i pies uwielbiają Waszą karmę. Nic więcej nie trzeba chyba komentować :)
Firma godna polecenia, wszystkie problemy mozna zalatwic w trakcie rozmowy telefonicznej
Nic nie trzeba zmieniać,expresowa wysyłka,moja suka zadowolona z pokarmu,tak trzymać.
Zamówienie składa się szybko i łatwo. Dostawa dotarła ekspresowo. Jedzonko smakuje.
Wszystko przebiegało szybko i sprawnie.moje zwierzaki uwielbiają tą karmę.polecam
Ogólnie wszystko mi się podoba :), zawsze możecie popracować nad niższymi cenami
Sprawnie i szybko.Karma bez uwag, nowości z naturalnych produktów. Tak trzymać !
Szybka realizacja zamówienia, pies bardzo zadowolony, to jego ulubiona karma :)
Bardzo dobry kontakt z klientem, szybka wysyłka, a produkt wysokiej jakości.