cewe.pl

Opinie (1199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8287)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

Zdjęcia te same były podwójne. Inne zdjęcia, że jest tyko kawałek ręki. Ja jak patrzyłam u siebie była całą osoba
10 lis 2023

Super zdjęcia

Zdjęcia jakościowo są świetne. Brakuje mi tylko programu/aplikacji, która umożliwiałaby lepsze kadrowanie zdjęcia.
15 paź 2023

Fotoksiazka

Świetna jakość papieru i samej książki. Wybrałem papier fotograficzny błyszczący i wszyscy są zachwyceni. Polecam.
Ux kreatora kalendarzy i stabilność tej apki pozostawia duża przestrzen do poprawy ;) Pozatym sprawnie i fajnie
Zamówienie super ale rok temu dostałam od razu przy tym zamówieniu rabat na kolejne zamówienie a w tym roku nie
22 wrz 2023

Świetna jakość i krótki czas realziacji…

Świetna jakość i krótki czas realizacji to są główne czynniki, które przemawiają za skorzystaniem z oferty cewe
9 gru 2023
Łatwość przygotowania własnego kalendarza, szybka realizacja i super obsługa klienta. Zdecydowanie polecam!!!
GP
Gabriela P.
Uwielbiam firmę CEWE, przepiękne zdjęcia, cudowne pomysły na prezent, szybka realizacja, jakość rewelacyjna
10 paź 2023
Produkty z dwóch zamówień złożonych w tym samym dniu, należałoby wysyłać w jednym opakowaniu. SZKODA DRZEW,
10 gru 2023
Zamówiony kalendarz jest super wszystko wyszło bardzo dobrze, rodzinka zadowolona z prezentu świątecznego
18 lis 2023
Jakość wydruku bardzo dobra, wybrany rozmiar niestety wymagał przycięcia do ramki o tych samych wymiarach
28 sie 2023
Bardzo sprawna realizacja i wysyłka. Super jakość druku. Bardzo kompetentna obsługa klienta (call center).
25 sie 2023
bardzo szybko i sprawnie przebiega realizacja zamówienia , sam proces zamawiania też jest łatwy i czytelny
28 lip 2023
Bardzo szybki termin realizacji, wysokiej jakości zdjęcie a sam fartuszek z porządnego, mocnego materiału
22 gru 2023
Kalendarz wyszedł wspaniale. Kreator intuicyjny, jakość materiałów bardzo dobra, wysyłka w miarę szybka.
17 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia, interface aplikacji do przygotowania projektu bardzo prosty i intuicyjny.
Szybka wysyłka i naprawdę bardzo dobra jakość. Do tego dużo opcji podczas projektowania albumu. Polecam
Piękne wykonanie zamówionej książki . Szybka dostawa, pełna informacja o przesyłce .( drogi transport… )
3 lip 2023
Bardzo dobrze wykonany album. Może kartki mogłyby być ciut grubsze. Kolory piękne, cena też przystępna
30 sie 2023
Zwróciłam uwagę na korzystną politykę prywatności, w stosunku do konkurencji, która oferuje niższą cenę