swiatrowerow.com.pl- Logo - Opinie

swiatrowerow.com.plOpinie

ważny od: 2 cze 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep swiatrowerow.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie swiatrowerow.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 2 cze 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu swiatrowerow.com.pl

Opinie nt. sklepu swiatrowerow.com.pl

10 lip 2022
Wszystko super sprawnie. Bardzo mili pracownicy. Rower profesjonalnie przygotowany!
28 cze 2022
Fachowa obsługa, błyskawiczna wysyłka, dobrze zabezpieczona przesyłka. Polecam!
17 cze 2022
2 gru 2021
Po raz drugi kupuję w sklepie 'swiatrowerow.com.pl'. Rower w niskiej cienie. W cenie roweru jego przygotowanie do jazdy. Towar bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowany. Szybka wysyłka. Polecam sklep i pozdrawiam zespół 'swiatrowerow.com.pl' !!!!!!!!!
10 kwi 2022
Zakup udany a wysyłka bardzo szybka i dobrze zabezpieczona. Rower został wyregulowany przez obsługę sklepu ale tylna przerzutka pod obciążeniem przeskakuje i trzeba ją dodatkowo wyregulować. Poza tym wszystko w najlepszym porządku.
22 sty 2022
kontakt telefoniczny, elektroniczny bardzo dobry, otrzymałem wsparcie, którego oczekiwałem no i po złożeniu zamówienia realizacja i dostawa za pośrednictwem DHL bez uwag, mogę polecić . jazda próbna już wykonana .
22 lut 2022
Rower super, zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony do transportu i szybko dostarczony (na drugi dzień). Super. Skończyły się moje wycieczki po sklepach rowerowych. Dziękuję.
15 maj 2022
Szybka dostawa, towar dostępny a nie wirtualny, uprzejma obsługa
9 maj 2022
Szybka wysyłka rower w stanie idealnym, dobry kontakt. Polecam
23 kwi 2022
3 kwi 2022