ilustris.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (287)

Ważny od: 31 maj 2023
ilustris.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 paź 2023
Będąc we Wrocławiu przejazdem, chciałam odebrać moje zamówienie osobiście. Okazało się, że podjechałam za wcześnie, zamówienie nie było jeszcze spakowane. Wystarczyło, że poczekałam 5 minut i wszystko było gotowe i przekazane z uśmiechem. Jestem klientką Ilustris od początku istnienia, a kalendarza ściennego Pana Andrzeja wręcz "psychofanką" :) Od lat, bez względu na to gdzie mieszkam, zawsze mam go na ścianie w kuchni. Od rana codziennie "robi mi dzień" :) Pozdrawiam serdecznie!!

9 sty 2024
Produkty piękne, ale czas wysyłki zamówienia powinien być krótszy.

Opinie nt. sklepu ilustris.pl

AW
14 lut 2024
31 sty 2024

Nie wyobrażam sobie roku bez kalendarza Ilustris

Kupuję kalendarz ścienny Ilustris od 17 lat, czyli od roku w którym poznałam się z moim mężem. Zazwyczaj mamy nowy kalendarz już pod koniec mijającego roku. To jedna z naszych tradycji. Żadnego kalendarza nie wyrzucamy - rysunki są fantastyczne i żal się z nimi rozstawać. Ponadto, gdybyśmy zapomnieli ile lat jesteśmy razem, zawsze możemy też przeliczyć kalendarze:)

Polecam niezmiennie :)

Jestem fanką kalendarzy ściennych Ilustris :) od wielu lat kupuję kalendarze i co roku jestem bardzo zadowolona z obsługi:) szybko, sprawnie; kalendarz nie dość że świetnie ilustrowany to zawsze super zapakowany. Dla fanów i nie tylko polecam zakupy. Każdy znajdzie coś, co może być początkiem przygody z tym wydawnictwem :)
18 sty 2024
Po raz kolejny już zachwycamy się małymi dziełami sztuki od ilustris, to już zwyczaj, że każdego roku na ścianie musi zawisnąć kalendarz, a małe kalendarzyki książkowe idealnie pomagają nam w uporządkowaniu sprawunków na cały rok!Dziekujemy!
UL
7 lut 2024
Jestem zakochana we wszystkich wydawnictwach ILUSTRIS. Kakendarz jest potwierdzeniem niezwykłego talentu Pana Andrzeja Tylkowskiego.
Świetny, szybki i rzetelny sklep !!!! Uwielbiam ich kartki, wesołe, kolorowe!! Błyskawiczna dostawa !! Szczerze polecam :)
13 sty 2024
Bardzo sprawna i zaangażowana obsługa. Pięknie i starannie opakowany zakup, bardzo dziękuję. Wracam z przyjemnością. :-)

Od lat kupujemy kalendarze od Ilustris, jakieś drobiazgi, mamy tez przepiękny obraz. Uwielbiamy ten styl!
27 sty 2024
kalendarz jest śliczny i radosny. Na przyszły rok też będę szukała kalendarz w tym stylu. Dziękuję
20 sty 2024
Piękne rzeczy, dobrej jakości i dobrze opakowane, wszystko bezpiecznie dotarło.
Podobało mi się zapakowanie zakupu, życzenia oraz ręcznie podpisana koperta.
28 sty 2024
To wielka przyjemność otrzymywać od Państwa imienna dedykację na przesyłce.
JG
Julia G.
London

All perfect!

Nice packaging, fast delivery and always good quality products
9 lut 2024
Doskonała , szybka usługa, piękne karki, pięknie zapakowane
Piekny kalendarz.Profesjonana obluga.Szybka dostawa
21 sty 2024
Pieknie zapakowane zamowienie i szybka przesyłka.
18 sty 2024
Wszystko :) bardzo miła i sympatyczna przesyłka
AK
14 sty 2024

EXCELLENT

Profesjonalna pomoc i bardzo szybka wysyłka.