makalu.com.pl

Opinie (1794) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 10 cze 2015
makalu.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

Sukienka idealnie pasuje do podanego rozmiaru, świetnie leży, a zdjęcia bardzo dobrze odzwierciedlają wygląd.
sukienka bardzo ładna, materiał dobrej jakości, polecam serdecznie na eleganckie wyjścia jak i na codzień

Polecam zakupy

Wszystkie zakupione rzeczy zgodne z tabelą rozmiarów i opisem. Bardzo dobrze wykończone. Polecam zakupy

Wszystko extra

Zamówienie wysłane bardzo szybko. Sukienka piękna, zgodna z opisem, materiał bardzo dobry. Polecam.
Bardzo dobra obsługa, szybka realizacja i możliwość bezpłatnego zwrotu. Produkty wysokiej jakości.
Wszystko zgodne z opisem, towar profesjonalnie zapakowany. Szybka dostawa. Sklep godny polecenia.
Pełen profesjonalizm. Szybka wysyłka. Produkt bardzo ładnie zapakowany. Sukienka olśniewająca!.
Bluzka piękna, idealnie leży, starannie uszyta, przesyłka błyskawiczna, polecam tę polska markę
Firma jest wiarygodna. Produkty wysokiej jakości i pięknie odszyte. Dobre materiały i dodatki.
Świetna sukienka, b. dobrze wykończona i z dobrego materiału. Starannie zapakowana. Polecam.

Garnitur przepiękny

Zakupiony garnitur przepiękny, jakość premium. Na pewno nie ostatnie moje zakupu w sklepie.
Bardzo szybka wysyłka :) Choć towar odesłany, bo nie pasował, wracam do nich na zakupy.
Towar zgodnie z opisem, miła i profesjonalna obsługa w salonie gdzie odbywał się odbiór
Bardzo ładnie zapakowane. Kombinezon przepiękny. Wysyłka sprawnie i szybko. Polecam!
Sukienki wykonane z najwyższa starannością, bardzo dobra jakość materiału. Polecam
Zamówienie szybko zrealizowane, pięknie zapakowane, niestety fason nie dla mnie
Doskonała obsługa a ubrania w jakości premium, idealnie leżące . Polecam goraco!
BARDZO SPRAWNY PRZEBIEG REALIZACJI ZAMÓWIENIA. TOWAR W PEŁNI SPEŁNIA OCZEKIWANIA
Rozmiar idealny szycie dokładne jestem bardzo zadowolona. Sukienka jest śliczna

sukienki

zakupiłam 2 sukienki obie uszyte z wielką dokładnością materiał dobry gatunek.