sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1093)

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

28 maj 2024
Transakcja przebiegła pomyślnie , nie mam żadnych zastrzeżeń. Paczka zapakowana prawidłowo i oczywiście dziękuję za próbkę oraz 5% rabatu 🩷🩷🩷🩷
29 maj 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie i że paczka dotarła w idealnym stanie. Zapraszamy ponownie - rabaty i próbki czekają! 💖
22 maj 2024
Szybka i darmowa dostawa. Produkt zgodny z opisem.
29 maj 2024
Cieszymy się, że nasza błyskawiczna, darmowa dostawa i zgodność produktu z opisem przypadły do gustu! 😊 Zapraszamy ponownie, będzie nam miło znów Panią/Pana obsłużyć.
31 maj 2024
Wszystko super, polecam gorąco

Szybka dostawa. Taniej niż wszędzie, gdzie szukałam. Rabat na następny zakup. Przyjemna obsługa.
21 maj 2024
Szybka i bezproblemowa obsługa, super gratisy i fajnie zapakowany produkt :-)
29 maj 2024
Dziękujemy za fantastyczną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasza obsługa, gratisy i staranne pakowanie przypadły do gustu. Zapraszamy ponownie!

Na pięć gwiazdek

Świetna obsługa, niesamowicie szybka przesyłka, dobre rabaty!
29 maj 2024
Szanowna Pani Agato, ta opinia sprawiła nam ogromną radość! 🌟 Cieszymy się, że nasza obsługa i szybka przesyłka spełniły oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🎉
Kosmetyki godne polecenia 🙂 ważne że działają 🙂
bardzo poleczm
27 maj 2024
Perfekt
29 maj 2024
Dziękujemy za najwyższą ocenę! 🌟 Cieszymy się, że wszystko przebiegło perfekcyjnie. Nie możemy się doczekać, aby znów Cię gościć w naszym sklepie. Do zobaczenia! 💖
30 maj 2024
16 maj 2024
27 kwi 2024

Megaaaa

Szybko i bardzo sprawnie. A to co najważniejsze otrzymałam kosmetyki z długim terminem ważności, a nie kilka miesięcy. Duży plus :)
29 maj 2024
Dziękujemy za fantastyczną opinię! 😊 Cieszymy się, że nasza szybka obsługa i długie terminy ważności produktów przypadły Ci do gustu. Zapraszamy ponownie!
7 maj 2024
zakupy udane i przebiegły pomyślnie. a gwiazdki przyznajemy kociakom, które również bardzo lubimy. Pozdrawiam Alfred
29 maj 2024
Dziękujemy za bardzo miłe słowa, Alfredzie! 😊 Cieszymy się, że zakupy przebiegły pomyślnie. A z gwiazdek kociaki ucieszą się niezmiernie! 😺 Pozdrawiamy serdecznie!
10 maj 2024
Szybka realizacja zamówień oraz bieżące informacje o ich statucie.
29 maj 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! 🌟 Cieszymy się, że nasza szybka obsługa i bieżące informacje spełniły Twoje oczekiwania. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach!