mybed.pl

Opinie (711) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (795)

Ważny od: 14 paź 2021
mybed.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 paź 2023
Jakość wykonania zamówionego łóżka (model Alice), kontakt, czas realizacji, jak i jakość zabezpieczenia na czas podróży, w jak najlepszym porządku. Na duży plus opisy i wizualizacja poszczególnych materiałów, jak i filmy instruktażowe montażu łóżka. Ilość informacji na stronie produktu (łóżko) jest wystarczająca do tego, by dokonać właściwego wyboru, jeżeli chodzi o rodzaj materiału, gabaryty oraz dobór reszty wyposażenia, jak np. rodzaj materaca. Polecam.

30 maj 2023
Łóżko przyszło brudne, źle wykończone, ma pomarszczony materiał, inny kolor niż na wzorniku czy filmiku, jest tragiczne w dotyku, trzeba siłą je wygładzać żeby nie było śladów, a miało być lepsze i nawet za to dopłacałam... Tragiczny kontakt z firmą, dzwoniłam 3 razy żeby przyspieszyć reklamacje i wszyscy mnie olewali i odsyłali, że oddzownią.. łóżko leży już półtora tygodnia i zawala cały salon..

Opinie nt. sklepu mybed.pl

13 kwi 2024

Oby więcej takich sklepów!

Zakupu pomogła mi dokonać Pani w show roomie we Wrocławiu. Jej wiedza odnośnie produktu który sprzedaje na najwyższym możliwym poziomie. Bardzo miła i pomocna. Na łóżko czekaliśmy krócej niż mieliśmy. Bez problemowa dostawa. Wysoka jakość materiałów, łóżko solidne i bardzo wygodne. Wroclaw mam akurat blisko i dla mnie to nie był problem jednak myślę że mogło by być w Polsce więcej takich punktów dla innych klientów.
Odpowiedź ze sklepu mybed.pl
Dziękujemy! Wiadomość dotarła do Pani Sylwii, która jest bardzo szczęśliwa,że mogła pomóc :) Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍

Łóżko z pojemnikiem na pościel Gulia - MyBed.pl

Zakupione łóżko Gulia spełnia moje oczekiwania. Robi świetne wrażenie, szczególnie w kolorze czarnym. Podwyższony do 120cm zagłówek pozwala wygodnie się oprzeć. Dużym plusem są rozmiary łóżka, które umożliwiają zmieszczenie się w dość małej sypialni. Wykonanie jest staranne, a złożenie nie sprawiło żadnego problemu (polecam przygotowany przez MyBed film instruktażowy). Realizacja zamówienia i kontakt z MyBed mnie pozytywnie zaskoczyła, bo już po tygodniu moje łóżko było u mnie w domu ( za to duży + dla tej firmy). Jedyne co bym poprawił/udoskonalił to zwiększenie nieznacznie wypełnienia każdego z segmentów zagłówka, gdyż na zdjęciu wyglądały bardziej "poduchowo", a są dość płaskie. Dodatkowo, nie każde łóżko stoi przy samej ścianie, gdyż uniemożliwia to listwa przypodłogowa, przez co dość wysokie i jednak cienkie oparcie powoduje, że przy opieraniu się odsuwa (nie jest stabilne). Proponuję dodać do zestawu jakieś "stopery", które w takiej sytuacji można by zamontować z tyłu oparcia, a to zniwelowało by odległość od ściany. Samo łóżko jest jednak świetne i godne polecenia.

Super łóżko!

W połowie marca zamówiliśmy łóżko kontynentalne Allen z materacem Visco. Co prawda łóżko mało nie kosztowało ale zdecydowanie jest warte swojej ceny. Łóżko przyszło w 3 paczkach więc nie było dużo do wnoszenia. Łóżko bardzo intuicyjnie się składa, jest też instrukcja na YT. Łóżko bardzo wygodne razem z topperem. Super się na nim śpi i wypoczywa. Jest bardzo dobrze spasowane. Na początku obawiałem się przerwy pomiędzy częściami ale na szczęście po odpowiednim złożeniu nie jest odczuwalna. Daje 5 gwiazdek!
Dziękujemy! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Polecam zakupy w tym sklepie. Bardzo dobra obsługa, zamówienie bezproblemowe. Super, że można zamówić próbki materiałów i zobaczyć kolory na żywo przed zakupem. Duży plus za możliwość konfiguracji i dostosowania do swoich preferencji. Dzięki temu mogłam zamówić takie łóżko, jakie sobie wymarzyłam. Łóżko jest piękne i solidnie wykonane, bardzo dobrej jakości. Montaż był dość prosty, choć instrukcja mogłaby być dokładniejsza. Jestem zadowolona z zakupu, polecam wszystkim.
Dziękujemy! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Łóżko jest świetne! Łóżko zostało wykonane bardzo starannie i dokładnie . Bardzo mi się podoba. Materiał, który wybrałam to magic velvet - w dotyku bardzo miły i łatwy w czyszczeniu. Szybka realizacja zamówienia. Na pewno to nie mój ostatni zakup w mybed.pl! Polecam!
Dziękujemy! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Jestem bardzo zadowolona z zakupu łóżka, produkt jest taki sam jak ten przedstawiony na stronie internetowej firmy.
Dziękujemy! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Piękne, bardzo funkcjonalne łóżko. Świetna opcja z własnym doborem tkaniny i wysokością zagłówka. Bardzo szybki termin realizacji. Wąska rama, dzięki czemu łóżko zmieści się nawet w niewielkiej sypialni. Wygodna i pojemna przestrzeń wewnątrz skrzyni. Łatwy montaż. Nie działał nam jeden siłownik, w ciągu kilku dni w ramach reklamacji otrzymaliśmy nowy. Bardzo dziękujemy! Polecam :)
Dziękujemy! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Szczerze polecam firmę MyBed.pl. Przemiła obsługa na miejscu w showroom we Wrocławiu. Pani pomogła mi przy wyborze tkaniny i miała absolutną rację, kolor idealnie pasuje do mojego wnętrza. Wybrałam łóżko Adele w tkaninie Dream Velvet 20203 – łóżko jest przepiękne i wygodne, dokładnie takie o jakim marzyłam. Komfort snu na najwyższym poziomie!
7 kwi 2024
Łóżko super, natomiast montaż wcale nie jest łatwy ani na 30 minut. Sama bym nie dała rady, a co dopiero w 30 minut. Zajęło nam to ok 3h. Super by było, gdyby była informacja nawet na filmiku o tym, że żeby zamocować deski trzeba się mocno napracować, albo mieć młotek, żeby móc to w ogóle wbić w ramę łóżka, bo można sobie rękę połamać.
Odpowiedź ze sklepu mybed.pl
Dziękujemy za opinię i przepraszamy za niedogodności :( Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Dwukrotnie kupiliśmy w firmie Mybed łóżka jesteśmy bardzo zadowoleni i polecam wszystkim którzy myślą i zakupie nowego łóżka . Łóżko wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach jest bardzo wygodne i wykonane z dbałością o każdy szczegół . Obsługa klienta na najwyższym poziomie . Dziękuję i pozdrawiam

Łóżko tapicerowane

Produkt zgodny z opisem. Łóżko w pełni spełnia nasze oczekiwania. Jest proste w montażu i starannie wykonane. Wszystkie części dojechały zabezpieczone w kartonach. Kontakt ze sklepem oraz czas realizaci zamowienia również zasługują na wysoką ocenę. Z przyjemnością polecamy zakupy w Mybed :)
Dziękujemy! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Łóżko Cozy od firmy Mybed jest rewelacyjne , wygodne , w 100% zgodne z opisem przedmiotu wykonane z dbałością o każdy szczegół . Polecam wszystkim. Obsługa klienta na najwyższym poziomie aby więcej takich osób którym zależy na rozwoju firmy i zadowoleniu klienta . Dziękuję i pozdrawiam .
Dziękujemy! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Łóżko świetne, mocna konstrukcja i wygodny materac. Natomiast przygotowanie do montażu fatalne - nieosiowo wiercone otwory pod nóżki, za krótkie łączniki ścian skrzyni. Całe szczęście,że mamy narzędzia i osoby, które sobie z tym poradziły. A na łóżku świetnie się śpi i jestem zadowolona.
Dziękujemy! Przepraszamy za niedogodności! Miłego dnia ! 😊 Zespół MyBed 😍
Warte polecenia, dobrze wykonane jednak wybieranie materiału przez internet to błąd. Mimo fajnego rozwiązania w postaci filmu, zdjęć próbników w mojej ocenie kolor jest inny w rzeczywistości. Uznaje to za mój błąd, jednak traci na tym ogólny odbior mebla i nie daje pełnej satysfakcji.

Łóżko bez wezgłowia Simple - polecam

Konfigurator łóżka bardzo prosty na stronie. Po zakupie dobry kontakt z działem obsługi. Możliwość zamówienia dostawy w dowolnym terminie po przez usługę SMS. Łóżko do samodzielnego montażu. Filmiki na stronie były z błędem mocowania siłownika więc trzeba uważać ale poza tym polecam

Łóżka kontynentalne alessio

Szybka i sprawna realizacja, usługa z wniesieniem bez zastrzeżeń, pomimo drobnych niedoskonałości w jednym z łóżek złożona reklamacja załatwiona szybko i pozytywnie. Łóżka wygodne, kolory i materiał zgodny z opisem. Dopełniają aranżacji w pokojach nastolatków. Polecam

Łóżko Lisico

Polecam sklep. Szeroki wybór łóżek, po kolorystykę, rodzaj materiału czy też rozmiar. W moim przypadku szybka realizacja zamówienia, szybka dostawa z możliwością wniesienia łóżka, co jest na duży plus. Łatwy montaż łóżka.

Zdecydowanie na tak

Wszystko w jak najlepszym porządku. Łóżko jest solidne, wykonanie jak i tkaniny zgodne z opisem. Dostawa przebiegła, szybko i sprawnie, transport zorganizowany przez mybed był bezproblemowy więc jak najbardziej polecam.

Nr zamowienia14877

Łóżko w porządku, ładne, porządne, dostarczone w terminie. Jedyne co nie otrzymałam instrukcji co bardzo wydłużyło montaż. Sama instrukcja złożenia stelażu też jest mało czytelna. Generalnie polecam :)
7 kwi 2024

Wysoka jakość

Łóżko bardzo solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów - produkt na lata i właśnie o to mi chodziło. Dostawa też przebiegła sprawnie. Jestem bardzo zadowolona, z zakupu, dziękuję serdecznie! :)