Podsumowanie Opinii
Klienci bardzo często chwalą wysoką jakość produktów, estetykę wykonania oraz staranność detali. Większość klientów docenia bardzo szybkie tempo realizacji i dostawy zamówień. Pozytywne opinie dotyczą również kontaktu i profesjonalizmu obsługi klienta. Klienci często zwracają uwagę na staranne i bezpieczne zapakowanie przesyłek. Podkreślają także, że otrzymane produkty są zgodne z opisem, zamówieniem i oczekiwaniami. Wielu klientów zachwyca się estetyką, starannością i pięknym wykonaniem zamówionych produktów. Sporadycznie pojawiają się negatywne doświadczenia związane z obsługą klienta.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpinieingloria.pl
(13)
(3)
(7)
(35)
(653)
Zweryfikowane
Pismo Św Pamiątka I Komunii Świętej Możliwość kontaktu z osobą wykonującą prezent.
Jej otwartość i profesjonalizm .
Przesłanie do akceptacji projektu pamiątki. Krótki czas wykonania prezentu i otrzymania do rąk własnych.
Brawo .
Jestem bardzo zadowolona.
Zweryfikowane
⭐
„Zakupiłam ponownie siedem alb
wizerunkiem jak na zdjęciu i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Materiał jest dobrej jakości, a wykonanie staranne i estetyczne. Wszystko zgodne z opisem i zdjęciem. Produkt prezentuje się bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam.”👍👍👍
Zweryfikowane
Jestem bardzo zadowolona z przesyłki. Obraz Jezusa jest dokładnie taki o jakim myślałam i jaki chciałam. Z serdecznymi pozdrowieniami Anna Żebrowska
Zweryfikowane
Stuła na krzyż Alleluja.
Zamówienie przyjęte i zrealizowane bardzo szybko. Stuła jest piękna, starannie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Zaskoczyło mnie to, że pomimo że znałam jej wymiary okazała się większa i dłuższa w rzeczywistości, niż sobie wyobrażałam, ale ją zostawiam.
Zweryfikowane
Ikona zakupiona została jako prezent ,dla na pamiątkę sakramentu bierzmowania.Wykonana przepięknie ze starannoscią.Córka zachwycona .
Szczerze polecam.
Zweryfikowane
Ikony zamawiałam już kolejny raz. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem, estetycznie zapakowane. Dostawa ma czas
Zweryfikowane
Kartka ślubna
Już dwa razy zamawiałem towar na tym portalu.
To prawdziwy artyzm, prawdziwa sztuka.
Piękno w czystej postaci.
Wszystkim, którym pokazywałem zamówione towary, podobały się i to bardzo.
Jest całkiem prawdopodobne, że w przyszłym roku znów będę w potrzebie
i jeśli tak, to na pewno ponownie skorzystam.
Firma, jak najbardziej godna zaufania i polecenia.
Zamówienia realizowane są terminowo, sprawnie, solidnie i rzetelnie.
Kontakt bezproblemowy.
Zweryfikowane
Bardzo szybko zrealizowana dostawa. Towar bardzo dobrej jakości. Wszystko zgodne z zamówieniem.
Zweryfikowane
Błyskawicznie, dokładnie tak jak chciałem. Mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze coś u Państwa kupię :)
Zweryfikowane
Świetne koszule
Zamówiłem kilka koszul do Włoch i jestem bardzo zadowolony! 😊
Mimo że we Włoszech jest wiele firm szyjących szaty liturgiczne, zawsze mam ogromną przyjemność nosić również polskie koszule.
Świetną rzeczą jest możliwość wyboru wzrostu – jako wysoki mężczyzna zawsze miałem problem, że standardowe koszule były trochę za krótkie. Tutaj pasują idealnie!
Serdecznie polecam i bardzo dziękuję! 🙏
Zweryfikowane
Kartka zgodna z zamówieniem, bardzo ładnie wykonana. Jedyny problem to długa wysyłka.
Zweryfikowane
Wszystko zgodnie z zamówieniem.
Wysyłka na czas. Ikona bardzo piękna. Starannie wykonana.
Zweryfikowane
Czas realizacji, tekst dedykacji
Czas realizacji zamówienia zgodnie z przewidywaniem, tekst dedykacji na obrazie w dobrym układzie.
Zweryfikowane
Wspaniale wykonana ikona z dedykacją. Ekskluzywny prezent. Dobrze zapakowany i zabezpieczony. Polecam.
Zweryfikowane
Piękne produkty, zdjęcia nie oddają w pełni ich rzeczywistego uroku. Świetna obsługa klienta, polecam.
Zweryfikowane
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Produkt również super, wysokiej jakości. Szczerze polecam!!
Zweryfikowane
Piękna ikona, bardzo estetycznie wykonany grawer. Bezproblemowa obsługa i szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Zweryfikowane
realizacja
na stronie napisane realizacja 2 dni robocze, po tygodniu zapytałem co sie dzieje dostałem namiar z ogólnego maila na kogoś kto się zajmuje moim zamówieniem i ten już zainteresowania nie wykazał, nie miał ochoty odpisać, kolejna próba kontaktu co się dzieje po kilku dniach z ogólnym mailem nie przyniosła już żadnej odpowiedzi...
ogólnie zamówienie w końcu dotarło, ale jestem bardzo niezadowolony z czasu i podejścia :(
Zweryfikowane
Odebrałem jedną gwiazdkę gdyż w jednym zestawie brakowało 2 z wymiarem 88cm w zamian dali za dużo 2 o wymiarze 66cm.
Zweryfikowane
Bardzo szybka dostaw mimo personalizacji. Grawer z tylu ikony mógłby być zastąpiony zloceniem- byłoby czytelniej. Poza tym wszystko super.