hollywooddream.pl- Logo - Opinie

hollywooddream.pl

Opinie (519) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1541)

Ważny od: 28 paź 2021
hollywooddream.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Zamówiłam sukienkę - materiał i krój są bardzo ładne, pięknie układa się na sylwetce. To moje drugie zakupy od Was i jak na razie jestem zadowolona. Do poprawy jest jednak jedna rzecz - pakowanie... Towar jest włożony od razu do plastikowej torby z adresem; bez żadnej folii. W tej kwestii inne sklepy wysyłkowe wypadają lepiej - pakują w folię, ozdobny pachnący papier, jest dołączona wstążka itd. Przez brak powyższych rachunek i ulotka z podziękowaniem od Was zawsze jest zmięta. Pomyślcie o tym, to kwestia estetyki.

10 cze 2023
Szybka wysyłka i ubrania zgodne z opisem oraz zdjęciem. Na duży minus jest jednak płatny zwrot, który jest po stronie klienta. W momencie kiedy ubranie nie pasuje rozmiarowo, jest to dla klienta koszt 40zł (wysyłka 20 + zwrot 20), co już skłania do przemyślenia czy napewno chce zrobić w tym sklepie ponownie zamowienie.

Opinie nt. sklepu hollywooddream.pl

14 kwi 2024
Artykuły rewelacyjne, wysoka jakość. Mam zastrzeżenia do formy przesyłania produktów, które do tanich nie należą. Upchnięte do foliowego worka- koperty docierają pogniecione, pomięte - jak "psu z gardła". Nie pasuje mi to do ich jakości.
Piękny płaszczyk. Zgodnie z wymiarami podanymi na stronie rozmiar S powinien być dobry, a jest nieco za mały także dla wyższych pań z nieco większym biustem polecam wziąć rozmiar M

Sukienka jest bardzo ładna, idealnie się układa super dla wyższych pań. Zamówienie zrealizowane w terminie. Na pewno będę zaglądać i sprawdzać asortyment.

Sprawdzony fajny sklep

To już któreś zakupy. Szybka realizacja, produkty takie jak na zdjęciach. Niestety musiałam coś zwrócić i również zwrot przebiegl szybko i bezproblemowo.
Print sukienki bardzo ładny, ale sukienka nie układa się tak jak na zdjęciu na stronie sklepu. Bardzo oversize i szczupła osoba wygląda dziwnie
14 kwi 2024
Jestem już stałą klientką, mój ulubiony sklep, piękne rzeczy w przystępnych cenach. Obsługa sklepu na najwyższym poziomie oraz szybką wysyłka.
Dla mnie wszystko jest jak najbardziej rewelacyjnie. Zawsze dostaje odpowiedź szybka kiedy o coś pytam,a rzeczy które zamawiałam są piękne.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że dres ma na nogawce z tyłu plamę (nie wiem czy tłusta i czy zejdzie po praniu)...
szybka realizacja zamówienia, świetnie dopasowany kombinezon rozmiar zgodny z zamówieniem jestem zadowolona polecam
Polecam ! od dawna kupuję w tym sklepie jestem bardzo zadowolona jedyna uwaga to dokładniejsze wymiary spodni

Ubrania supeeer 🙂dobrej jakości

Ubrania supeeer dobrej jakości , mięciutkie,kolory piękne,jestem mega zadowolona, napewno jeszcze wrócę 🙂
Wszystko super, ciuszki piękne i świetnej jakości, jestem bardzo zadowolona. Na bieżąco śledzę nowości
Super marynarka. Produkt zgodny z opisem. Leży idealnie, ciekawy krój, oryginalna. Polecam !!!
Bardzo fajne spodnie. Dobra jakość i akceptowalna cena. Super wyglądają. Polecam ❤️
RJ
Renata J.
Szybka wysyłka, dobry kontakt z klientem. Towar zgodny z zamówieniem.
Duży plus to intuicyjna strona,super ciuszki i błyskawiczna obsługa.
Jestem bardzo zadowolona z pięknych ciuszków . Serdecznie polecam .
Sklep godny polecenia, ubrania pełna klasa i jakoś zadowalająca 🩷
Marynarka dobrej jakości, bardzo fajny fason, rozmiar idealny
Ekspresowa wysyłka. Wszystko w jak najlepszym porządku.