modasizeplus.pl

Opinie (243) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

Ważny od: 10 sie 2023
modasizeplus.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiona kurtka to mój drugi zakup w tym sklepie, druga kurtka zimowa. Ogólnie jestem zadowolona, kurtka fajna i bardzo ciepła. Jedynie dałabym grubszy suwak. Duży plus za to że suwak jest dwustronny, kurtka jest dłuższa i dzięki temu wygodniej jest np. przy wsiadaniu do samochodu. Zbędna jest płytka z logo, moja niestety kiepsko doszyta i ma wystające nitki. Kontakt ze sklepem dobry, na bieżąco informacje co sie dzieje z moim zamowieniem. Dodałabym możliwośc płacenia kartą, wszędzie bliki i szybkie płatności a karta choć też szybka płatność a niestety w wielu sklepach pominięta.

Dostalam łącznie 14 wiadomości mailowych w tym 2 dotyczące zamówienia o przyjęciu oraz o zmianie statusu, a paczka nie została nawet jeszcze wysłana, więc jaką opinię mogę wystawić? Chyba tylko dotyczącą bezsensownego spamowania.

Opinie nt. sklepu modasizeplus.pl

Polecam zakupy w sklepie,bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu,bardzo dobra jakość produktów, ja akurat zamawiałam sukienki
18 lut 2024
Zamówiłam sukienkę ołówkową , bardzo mi się podobała ale tak do końca nie byłam przekonana czy będzie taka jak na zdjęciu. Po otrzymaniu przesyłki byłam pozytywnie zaskoczona jak ją zobaczyłam a jeszcze bardziej jak ją przymierzyłam. Moje oczekiwania zostały spełnione w 💯 % a jeszcze dodam, że czas oczekiwania był naprawdę krótki.
DW
9 mar 2024

Pierwszy zakup

Kupiłam spodnie Jeansy dzwony wg tabeli rozmiarów roz. 48. Leżą idealnie . Materiał bardzo miły, dobrze się układa, nie za gruby o ładnym kolorze. Jestem bardzo zadowolona.

Opinia pozytywna

Szybka realizacja zamówienia (3 dni). Wybrany rozmiar zgadza się z opisem zamieszczonym w Tabeli rozmiarów. Przesyłka dobrze zabezpieczona (folia bąbelkowa)
Bardzo ładna sukienka aczkolwiek za mała odsyłam.
Świetny kontakt oraz doskonała jakość sukienek!
Napisałam swoją opinię w e-mailu.
Sukienki warte swojej ceny.
Produkt zgodny z opisem.
Jestem zadowolona jak zawsze jest wszystkiego bardzo dobrze wykonane.
RS
Rena S.
Rychwałd
17 lut 2024
Wszystko ok ale niestety zwróciłam komplecik , źle na mnie leżał.
Dbałość o detale. Solidna zawieszka do powieszenia kurtki.
Bluzka piękna zgodna z opisem. Trochę dluga wysylka
2 mar 2024
Super krój i materiał sukienki
Sprawnie i szybko, wszystko ok.
Dla Mnie okey.
18 lut 2024