Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (370) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1415)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 mar 2023
Obsłiga klienta na bardzo wysokim poziomie. W sklepie skończył się produkt smaczzków dla pieska, który zamówiłam. Otrzymałam bardzo miły telefon odnośnie mojego zamówienia, z zapytaniem o to czy chcę zrezygnować z części zamówienia, czy wymienić je na inne smaczki. Dopytano mnie szczegółowo o potrzeby pieska i wymieniono produkt na podobną cenę, dopłacając różnicę na koszt sklepu. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta.

10 kwi 2023
Kontakt telefoniczny z Pania, ktora odebrala tel kiedy dzwonilam zapytac o zamówienie gdy przez 3 dni nie zmieniał sie status (byla tez pisana prośba) tragiczny, Pani bardzo nie miła z podniesionym tonem naskoczyła na mnie i nie chciala dojsc do slowa nie mam pojecia jak mozna tak rozmawiac z klientem…. Klatka wątpliwej jakości, lekko pęknięty jeden element ale za ta cene nie ma co sie czepiać, choc towar nie do konca zgodny z opisem - domek dla chomika jest inny niz na zdjęciu, jedzenie dla gryzoni ok. Ale nie zrobie wiecej tu zakupow i nie polecam sprzedającego.

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

Niezwykle przyjacielska obsługa Zrobiłam błąd w zamówieniu (zaznaczyłam opcję "odbiór osobisty"), a niezwykle sympatyczna Pani z własnej inicjatywy zadzwoniła do mnie i naprawiła błąd!
31 sty 2024
Wszystko poprawnie, nie mam zastrzeżeń do obsługi, może jednak dokładniej proszę pakować towar, bo serki himalajskie miały pokruszone końcówki
13 lut 2024
Uprząż spełnia swoje zadnie, stabilizuje tylne łapy pieska. Rozmiar odpowiedni zgodny z opisem, regulacja rączek wystarczająca dla opiekuna.
Jestem zadowolona . Produkt otrzymałam bardzo szybko i w idealnym stanie. Polecam Świat Pupila znajomym. Dziękuję za wspaniałą obsługę.
1 lut 2024
Bardzo dobre podejście do Klienta, pomimo błędów przy robieniu zamówienia. Towar w 100% zgodny z opisem.
31 sty 2024

Kanarek zadowolony :)

Bogaty asortyment w bdb cenach, szybka wysyłka i dobrze zapakowany towar w transporcie. Polecam :)
KT
13 lut 2024
Duży wybór asortymentu. Szybko sprawnie . Towar bardzo dobrej marki. Ceny przystępne.
5 lut 2024
Produkty dobrej jakosci, bardzo dobry kontakt ze sklepem, bardzo szybka dostawa
Dziękuję za szybką dostawę i miłą obsługę jestem zadowolona z zakupu
15 lut 2024

Bardzo dobrze wykonane kratki i łączenia. Polecam, klatka super.
7 lut 2024
Tylko w jednym jeszcze sklepie znalazłem to, czego szukałem
11 lut 2024
Wszystko