staradobraksiazka.pl

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (308)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

1 dzień temu
Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

4 wrz 2023
24 lis 2023
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że miał Pan z nami pozytywne doświadczenia i doceniamy Pana wsparcie.
30 sie 2023
24 lis 2023
Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby wystawić nam tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. Państwa miłe słowa wiele dla nas znaczą!
28 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa miłe słowa! Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia. Bardzo doceniamy Państwa opinie.
27 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z nami i że nasz zespół był w stanie spełnić Pana oczekiwania. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć!
25 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa miał przyjemne doświadczenia z naszą obsługą.
25 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i z niecierpliwością czekamy na ponowną obsługę w przyszłości.
11 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie.
10 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Doceniamy Państwa pozytywne opinie i jesteśmy wdzięczni, że doceniają Państwo naszą dostawę i obsługę klienta. Staramy się oferować naszym klientom najlepsze produkty i usługi.
8 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miała Pani przyjemne doświadczenia z Antykwariatem.
7 sie 2023
29 lis 2023
Dziękujemy Państwu za wspaniałą opinię! Jesteśmy bardzo wdzięczni i jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą obsługę.
31 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję Antykwariatu! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, towarem i obsługą klienta. Dziękujemy, że wybrali Państwo właśnie nas!
27 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolony z dostawy, produktu i obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę klienta.
22 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Bardzo doceniamy Państwa wsparcie. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom najlepszej obsługi i wyboru, dlatego cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć.
22 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa hojną opinię. Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z Antykwariatem i doceniamy Pani lojalność.
19 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoją cenną opinią. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Państwa ocenę.
17 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę i doceniamy Państwa opinie.
16 lip 2023
29 lis 2023
Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Dziękujemy za Państwa miłe ocenę!
IS
Izabela S.
Rzeszów
16 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z dostawy i obsługi klienta i cenimy sobie opinie na temat produktu. Staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy.
15 lip 2023
29 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z produktu, dostawy i obsługi klienta. Bardzo doceniamy Pana opinię.
15 lip 2023
29 lis 2023
Dziękujemy za Państwa recenzję i opinię. Doceniamy, że był Pan zadowolony z naszej dostawy i zakupionych produktów. Zawsze staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i jesteśmy wdzięczni za Państwa opinię.