MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (325) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1503)

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

7 sty 2024
Chusta z bawełnianego muślinu, po odpakowaniu, wydaje się być za mała dla dorosłych. Jest trójkątna (to było w opisie), lepsza byłaby kwadratowa z możliwością złożenia na pół w celu uzyskania lepszego otulenia. Muślin jest bardzo miły w dotyku, ale dosyć cienki, moim zdaniem podwójna warstwa chusty (po złożeniu kwadratu na pół), lepiej otulałaby szyję. Zdaję sobie sprawę z tego, że naturalne materiały są bardzo drogie, ale w/g mnie produkt jest za drogi w stosunku do ilości przeznaczonego na niego materiału. Chustę zostawiam, ponieważ jest mi potrzebna na już, nie mam czasu na ponowne poszukiwania.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

12 lip 2024