MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (299) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1438)

Ważny od: 16 lis 2017
MAYLILY.PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

28 cze 2023
Zakupiłam bambusową wkładkę do wózka w połowie maja. Dałam sobie trochę czasu na testowanie jej i muszę stwierdzić że wizualnie jest bardzo ładnia, aczkolwiek materiał i to co się dzieje po krótkim użytkowaniu i praniu to dramat. Wkładka się odkształciłaz a po praniu to już w ogóle. Jest jeden sznureczek trzymający wkładkę w wózku który się rozciągnął. Bardzo wąska i niewymiarowa wkladka raczej do jakichś slim wózków. Poza tym dziecko się w tym ślizga siedząc w wózku także bardzo nie praktyczny zakup. Ogólnie bardzo nie polecam, żałuję wydanych pieniędzy bo za tą samą kwotę miałam zakupić w innym sklepie dużo lepsza jakościowo wkładkę.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

Nieładny zapach

Chusteczką w końcu przyszła, ale bardzo nieprzyjemnie pachniała, po pierwszym praniu zapach nadal się utrzymuje. Spodziewalam się większego wow w tej cenie…
30 maj 2024
HS
Hala S.
Krakow
19 maj 2024
15 kwi 2024
Produkty są śliczne i w bardzo dobrych cenach. Mimo personalizacji na kocyku i przesyłki za granicę paczka u mnie była baaardzo szybko. Wszystko pięknie zapakowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Serdecznie polecam i ja napewno jeszcze wrócę na zakupy!
23 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa i za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że spodobały się Pani nasze produkty! Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i spersonalizowanych przedmiotów, a także szybkiej i niezawodnej wysyłki zarówno w kraju, jak i za granicę. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń zakupowych i dziękujemy, że wybrała Pani właśnie nas! Jeszcze raz dziękujemy za tak przemiłe opinie ❤️
15 kwi 2024

Wkładka do spacerówki

Jestem miło zaskoczona starannie wykonaną wkładką do wózka, która posłuży jak na letnie tak również chłodniejsze dni. Wszystko w porządku, bardzo ładnie zapakowane. Warte swojej ceny.
23 maj 2024
Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z wkładki do wózka. Dziękujemy za przekazanie tak wspaniałej opinii ❤️
19 kwi 2024
Produkty są bardzo ładne, materiały przyjemne. Niestety na materiale wkładki do wózka była mała plamka.
28 maj 2024
Dziękujemy za tak miłą opinię i przepraszamy za przeoczenie plamki. Już się z Panią kontaktujemy w jej sprawie. Pozdrawiamy ❤️
4 maj 2024

produkty premium

Świetna jakość materiałów (nawet po praniu), produkty premium, bardzo sprawna realizacja zamówienia.
23 kwi 2024

Czapeczka - Kocyk

Czapeczka z daszkiem śliczna. Kocyk przepiękny - delikatny w dotyku, idealny na ciepłe dni.
28 maj 2024
Z całego serca dziękujemy za wspaniałą opinię i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z produktów ❤️
2 maj 2024
Chustka świetnej jakości, bardzo starannie wykonana. Serdecznie polecam
6 maj 2024
SUPER GATUNEK PODUSZKI ZAMÓWIONEJ, SZYBKA WYSYŁKAZ ŚLICZNIE SPAKOWANE
18 kwi 2024
Jakość produktów jest rewelacyjna. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz
23 maj 2024
Dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Pozdrawiamy i zapraszamy!
7 maj 2024
Super jakość, piękne wzory i delikatne materiały. Szybka wysyłka.
20 kwi 2024
Dobre materiały i precyzyjne wykonanie. Polecam!
28 maj 2024
Bardzo dziękujemy za tak miłą recenzję! Pozdrawiamy!
17 kwi 2024
Cudownie miękki materiał. Piękne wykonanie.
23 maj 2024
Bardzo się cieszymy i dziękujemy za tak miłą opinię!
3 maj 2024
Swietna czapeczka.Delikatna i milutka.
18 kwi 2024
Super jakość produktów, polecam ;)
28 maj 2024
Dziękujemy za przemiłą recenzję i zapraszamy ponownie ❤️
20 kwi 2024
Przytulanka jest przeurocza
28 maj 2024
Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z przytulanki doudou ❤️
12 maj 2024
Super jakosc