sklep.myalpaca.eu- Logo - Opinie

sklep.myalpaca.eu

Opinie (77) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (77)

Ważny od: 3 lip 2023
sklep.myalpaca.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.myalpaca.eu

Kołdra całoroczna

Produkty b. wysokiej jakości, profesjonalnie i elegancko zapakowane. Polecam !
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Dziękujemy za ciepłe słowa. Zespół MyAlpaca
10 mar 2024
Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy zespół MyAlpaca

Perfekcja!

Jakość koldry - fantastyczna. 11/10 :) Świetny kontakt ze sklepem, ekspresowa realizacja niestandardowego zamówienia. Wszystko na medal. Bardzo dziękujemy! Mamy też od Was mniejszą kołdrę dziecięcą, poduszkę, pled.. kochamy alpaki :)
Odpowiedź ze sklepu sklep.myalpaca.eu
Jest nam ogromnie miło, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Dziękujemy za wyrażenie opinii, każda jest dla nas bardzo cenna. Zespół MyAlpaca
26 sty 2024
Paczka zapakowana bardzo starannie, przepiękne poszewki, cudownie jet kupować w takim sklepie. Polecam
20 sty 2024
5 wrz 2023
Szybka dostawa. Szkoda że o kodzie rabatowym na kolejne zakupy dowiedziałam się dopiero po dostarczeniu produktu. W tym samym czasie co zamówiłam ochraniacz w innym sklepie kupiłam kołdrę wypełnioną włóknem alpaki waszej produkcji z ceną o 10 % niższą.
9 lis 2023
Szalik cudowny, wykonany bardzo starannie, pięknie się układa. Dokładnie takiego potrzebowałam - nie za długi ani szeroki. Kolor bardzo ładny choć na stronie jest bardziej intensywny. Do tego paczka przyszła pięknie zapakowana. Bardzo polecam.

Zakupy doskonałe!

Eleganckie opakowanie, bardzo szybka i sprawna wysyłka, bezproblemowy kontakt i piękny wysokiej jakości produkt. Uczciwe polecam sklep MyAlpca - to bardzo rzetelny dostawca stylowych, eleganckich produktów doskonałej jakości.
VP
Violetta P.
Krzeszów
9 wrz 2023
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Polecam sprzedawcę. Jest to kolejna zakupiona kołdra pięknie uszyta i co najważniejsze dobrze ogrzewająca. Troszkę ciężkawa, ale to przecież nie puch ;)
18 lis 2023

Kupiłam 2 komplety kołder i poduszek z MyAlpaca. Jestem zachwycona jakością produktów. Jakość idzie w parze z ceną. Nie żałuję zakupu, na pewno jeszcze wrócę po następne rzeczy!
17 gru 2023
Bardzo profesjonalna obsługa. Bardzo miły kontakt. Szybka realizacja. Zawsze chciałbym zostać tak obsłużony w innych sklepach. Gorąco polecam.
10 gru 2023
Obsługa zamówienia na wysokim poziomie. Produkty zamowione- bardzo dobrej jakości . Sklep do polecenia . Na pewno skorzystam ponownie .
21 lis 2023
Fachowa pomoc w wyborze produktów, pięknie i bardzo starannie zapakowanie, szybka wysyłka. Proszę o większy wybór kolorystyki pościeli.
20 lis 2023
Bardzo szybka dostawa przed deklarowanym przy zakupie terminem. Kołdrą rewelacyjna, podobnie jak i dokupiona do niej poszewka.
10 gru 2023
Zamówiłem dwa szale w różnych barwach dla córek 40+. Oba piękne, zapakowane tak, jak się spodziewałem. Gratuluję wdzięku
30 paź 2023

Firma godna polecenia

Kołdra zapakowana w elegackie pudło kartonowe.Najwyzsza jakość wykonania.Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka.
17 gru 2023
Bardzo jestem zadowolona z zakupów, jakość pościeli którą zamówiłam jest naprawdę super.
10 gru 2023
Sprawna obsługa i bardzo szybka dostawa. Produkty wysokiej jakości.
1 wrz 2023
Szybko, bardzo profesjonalnie, serwis odpowiadający produktom wysokiej jakości
Dostawa wg strony internetowej. Brak możliwości zwrotu/zmiany koloru.