Adamell.pl- Logo - Opinie

Adamell.pl

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

Ważny od: 27 lut 2023
Adamell.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Czytając opinie byłem trochę zdystansowany, jednak cała transakcja była wzorowa 😃! Wysyłka błyskawiczna, produkt wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony!

2 cze 2023
zdjęcie jest tragiczne. postacie są rozmazane, twarze zdeformowane, a tło przypomina wybuch bomby. zdjęcie miało był prezentem, jednak niestety nikomu go nie dam, ponieważ nie chcę żeby nikogo straszyło.

Opinie nt. sklepu Adamell.pl

słabo

jakość zdjęcia okropna, opakowanie „premium” to folia za którą dałabym 5 złoty max.
1 cze 2023
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami szczegółową opinią, chociaż przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Doceniamy każdą uwagę. Postaramy się niezwłocznie wprowadzić zmiany w celu poprawy jakości. Jesteśmy wdzięczni, że wyraziłeś swoje zdanie. Ciągle staramy się uczyć i udoskonalać naszą ofertę. Na Państwa adres e-mail wysłaliśmy propozycję rozwiązania problemu, aby zagwarantować satysfakcję z zakupu.
12 sie 2023

Ocena mierna.

Na plus czas realizacji, jakość dydruku bardzo słaba w porownaniu do innych firm.
16 sie 2023
Witaj, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego staramy się doskonalić oferowaną usługę. Każdą opinię traktujemy jako cenną wskazówkę.
24 maj 2023
Opakowanie prezentowe to zart. Prezent zapakowany w polowie, reszta martw sie sam
14 cze 2023
Brak kontaktu, wysyłka zamówiona w środę 07.06 a do tej pory nie wysłana!
15 cze 2023
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii. Bardzo przepraszamy za utrudnienia w kontakcie z naszą firmą. W związku z dużą liczbą zamówień pojawiły się trudności. Każda uwaga jest dla nas cenna. Obowiązkowo podniesiemy nasze standardy w obsłudze klienta. Wysłaliśmy wiadomość na Pani adres e-mail.
2 lip 2023
Jakość wykonania (dwie rozmyte plamy na szkle trochę zepsuły efekt)
3 lip 2023
20 sie 2023
Zdecydowanie powinna poprawić się jakość portretu, lepsza jakość.
21 sie 2023
24 maj 2023
Przesyłka z winy firmy kurierskiej nie została dostarczona.
1 cze 2023
Witaj, jeśli chodzi o czas wysyłki, gdy zamówienie opuści naszą firmę, polegamy na partnerze wysyłkowym. Zaistniała sytuacja musiała wyniknąć z winy kuriera. W tej sprawie napisaliśmy e-mail do przewoźnika, aby rozwiązać problem.
6 sie 2023
Wykonanie niezgodne zprojektem.
10 sie 2023
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji, chociaż jest nam bardzo przykro z powodu Twoich doświadczeń z naszą firmą. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem.Każdą opinię traktujemy, jako cenną wskazówkę. Zespół Adamell wysłał Ci wiadomość e-mail. Czekamy na Twoją odpowiedź w tej sprawie.
29 maj 2023

Opakowanie premium - czyli kawałek czarnego papieru i wstążki za 20zł. XD

Nie naciągać ludzi
Tragiczna jakość
1 cze 2023
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami szczegółową opinią, chociaż przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Prosimy o wysłanie nam wiadomości e-mail z załączonymi zdjęciami, które będą ukazywać problem. Znajdziemy rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem.
26 lip 2023
27 lip 2023
21 lip 2023
24 lip 2023
1 cze 2023
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji, chociaż jest nam bardzo przykro z powodu Twoich doświadczeń z naszą firmą. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem. Każdą opinię traktujemy, jako cenną wskazówkę. Zespół Adamell wysłał Ci wiadomość e-mail. Czekamy na Twoją odpowiedź w tej sprawie.
29 maj 2023