mimari.com.pl

Opinie (41) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (403)

Ważny od: 28 mar 2017
mimari.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 wrz 2023
Szybka obsługa i kontakt ,dobrze by było aby gwarancja lub reklamację na tak drogi sprzęt była był dłuższa,bo na buty za 59-100 zł jest dwa lata gwarancji.

Zamówiłem towar ze Słowacji - nie otrzymałem prawidłowych informacji o płatności - straciłem 40 € opłat bankowych z powodu błędnych odpowiedzi i nie mam towaru - może w Polsce działa poprawnie

Opinie nt. sklepu mimari.com.pl

17 lut 2024
Profesjonalna obsługa klienta, szybka wysyłka oraz super jakość produktów.
7 lut 2024
Zamowienie zawsze na czas. Solidna firma
14 lut 2024
Polecam.Wszystko w porzadku
20 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu mimari.com.pl
Pani wykonała nieprawidłowo przelew międzynarodowy na nie nasze konto, tylko konto PayU z błędnym tytułem przelewu . PayU nie mogło połaczyć tej tranzakcji przez to z naszym sklepiem . Kontaktowalismy się z PayU i z tą Panią ,pieniadze wróciły na jej konto bankowe w Słowacji . Bank pobrał jej opłaty za przelew wykonany międzynarodowy . Oraz PayU za koszty przelewu do Słowacji . Zaoferowaliśmy więc rabat -40euro na zakup i przesyłaliśmy dwu krotnie informacje jak wykonac przelew międzynarodowy poprawnie . Niestety za blędy takie my nie jesteśmy odpowiedzialne jak i powstałe przez to koszty .
14 wrz 2023
7 lis 2023
Zamówione kosmetyki otrzymałam szybko. Otrzymałam także mnóstwo próbek różnych kremów do twarzy. Polecam ten sklep.
7 sie 2023
Szybka wysyłka, a prześcieradło na łóżko kosmetyczne jest super jakości. Mięciutki welur! Polecam serdecznie :)
19 lip 2023
Bardzo szybka realizacja zamowienia. Zawsze przemiła obsługa
Szybki czas realizacji zamówienia.
4 paź 2023
Na wielki plus szybkość dostawy
19 paź 2023
Sprzęt super