CzesciAso.pl - Oryginały dla Twojego autaOpinie

CzesciAso.pl - Oryginały dla Twojego auta- Logo - Opinie
CzesciAso.pl - Oryginały dla Twojego auta- Logo - Opinie

CzesciAso.pl - Oryginały dla Twojego auta - Oryginalne części samochodowe z grupy VW

Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Dzięki pracy w autoryzowanych stacjach obsługi wiemy jaką jakość daje zastosowanie oryginalnych części w naprawie pojazdów samochodów. Wysoka cena niesie ze sobą wysoką jakość, dzięki czemu naprawiając samochód częściami OEM mamy pewność długiej i bezproblemowej eksploatacji naszego samochodu. Na naszych stronach znajdziecie produkty i zdjęcia najbardziej popularnych części z grupy Volkswagen AG tj. VW, Skoda, Seat i Audi - wiele z nich występuje jedynie w oryginale(nie ma zamienników na rynku aftermarket). Nasz katalog zdjęć jest największy w internecie. Swoja ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i warsztatów naprawczych zlokalizowanych w mniejszych miejscowościach z trudnym dostępem do działu części autoryzowanych stacji obsługi. Nasz sklep oferuje prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.
EPX EMIL PIJEWSKI
Mickiewicza 68a