A&A Dom Jubilerski- Logo - Opinie

A&A Dom Jubilerski

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (206)

Ważny od: 21 maj 2021
A&A Dom Jubilerski spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu A&A Dom Jubilerski

DC
Danuta C.
Drawsko pomorskie
26 wrz 2023
Bardzo dobry sklep online. Szybka dostawa ,towar pięknie i bezpiecznie spakowany . Kolczyki bardzo ładne chociaż minimalistyczne .Wykonane estetycznie . Mam nadzieję na długie korzystanie .
22 gru 2023
Transakcja przebiegła sprawnie i bardzo szybko. Towar zgodny z opisem. Bransoletka jest piękna. Paczka zapakowana solidnie.
31 sie 2023

Pełen profesjonalizm

Świetna obsługa , bardzo dobra jakościowo biżuteria , pełen profesjonalizm ,gorąco polecam salon w Częstochowie
8 sie 2023
Ekspresowa wysyłka,bardzo dobrze zabezpieczona ,biżuteria piękna i niepowtarzalna,osoba obdarowana zachwycona.
PS
28 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka, dobrze zabezpieczony towar, który był oczywiście zgodny z opisem :) Polecam!!!
3 cze 2023
Kontakt z konsultantką. Wykazała wiele cierpliwości, była bardzo pomocna i kompetentna.

Najlepszy dom jubilerski

Niebywale szybka, profesjonalna i miła obsługa. Wszystkie informacje bardzo rzetelnie podane i nadal się zastanawiam jak pani która mnie obsługiwała wiedziała że akurat po ten pierścionek przyjechałem.
BC
23 cze 2023
To mój kolejny zakup tutaj, i tym razem bardzo udany, świetna obsługa, ekspresowa wysyłka, paczka świetnie zapakowana. Bardzo polecam, a biżuteria wyjątkowa
28 lis 2023
8 cze 2023
Wspaniały wybór,niepowtarzalne wzory. Doskonały kontakt i obsługa. Jestem bardzo zadowolona.

Szybka wysyłka

Szybka, mila i świetna obsługa. Wysyłka do Niemiec tez bez problemu. Bardzo dziękuję!
31 gru 2023

Ładniej w Realu niż na stronie

Szybka wysyłka, ładnie zapakowane, lepiej wygląda niż na zdjęciu na stronie Dzięki
12 paź 2023
Podobała mi się rozmowa telefoniczna z państwa pracownikiem,rzeczowa, konkretna.
15 maj 2023
Dokładny opis produktu, zabezpieczenie produktu do wysyłki, staranność pakowania
2 gru 2023
Bardzo szybka dostawa, kolczyki spełniają moje oczekiwania. Bardzo dziękuję J.S
29 lis 2023
Wszystko ekstra, szybko, przesyłka bardzo solidnie i starannie zapakowana.
15 wrz 2023
Pierścionek jest przepiekny. Obsluga profesjonalna. Przesylka bezpieczna.
7 cze 2023
Produkt zgodny z opisem i zdjęciem, szybka dostawa. Polecam
2 gru 2023
Wszystko fachowo i profesjonalnie. Polecam
AT
Andrzej T.
Szczecin
17 maj 2023

drzewko szczęścia z macicą perłową

Obdarowana osoba baaaaaardzo zadowolona.