A&A Dom Jubilerski- Logo - Opinie

A&A Dom Jubilerski

Opinie (100) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (204)

Ważny od: 21 maj 2021
A&A Dom Jubilerski spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu A&A Dom Jubilerski

Szybki czas realizacji zamówienia, mozliwosc zapłaty za pobraniem.
Dostarczone bez problemu, ładnie zapakowane.
18 lut 2024
30 gru 2023
Bardzo życzliwy i miły personel, schludny i zadbany oraz co najważniejsze bardzo profesjonalnie podchodzący do klienta
31 gru 2023
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Pierścionek dokładnie taki jak w opisie, wykonany ze szczególną starannością, z dbałością o detale, wygodny w noszeniu. Diamenty lśnią niepowtarzalnym blaskiem.
PS
28 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka, dobrze zabezpieczony towar, który był oczywiście zgodny z opisem :) Polecam!!!
31 gru 2023

Ładniej w Realu niż na stronie

Szybka wysyłka, ładnie zapakowane, lepiej wygląda niż na zdjęciu na stronie Dzięki
5 sty 2024
Szybka wysyłka, towar jak zwykle piękny.
10 sty 2024
Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa.
3 sty 2024
Bardzo ładnie wykonana biżuteria.
Wszystko jest OK
3 sty 2024
30 gru 2023
14 lis 2023
Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mejlowy- szybkie odpowiedzi i szczegółowe dotyczące produktu i sposobu zwrotu. Zwrot pieniędzy błyskawiczny,bez ociągania. Firma godna zaufania z pięknymi wyrobami.Polecam
BC
18 cze 2023

Świetny sklep

Ze strony sklepu jest doskonale, szybka wysyłka, paczka zapakowana jak należy, a więc bardzo polecam, ale jeśli chodzi o przewoźnika, Fedex to brak numeru do kuriera to dla mnie mankament. Jest podany przedział czasowy kiedy kurier będzie i w tym przedziale był, ja jednak oczekuję, że w razie potrzeby mogę się skontaktować z kurierem, dlatego jeśli mam możliwość zawsze wybieram DPD albo Inpost