Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (501) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (866)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Buty do wody wspaniałej.Maska i rurka również super .Bardzo dobra jakość.Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za świetną recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się nasz sprzęt do pływania AQUA SPEED. Nic nie cieszy nas bardziej niż fakt, że nasi klienci są zadowoleni z jakości naszych produktów. Pozdrawiamy!

Szybko i sprawnie.

Szybka i sprawna obsługa.to moje pierwsze zakupy, mam nadzieję że nie ostatnie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się oferować przyjemne zakupy dla każdego z naszych klientów i mamy nadzieję, że był to tylko pierwszy z wielu kolejnych zakupów. Jeszcze raz dzięki! Do zobaczenia!
Towar zgodny z opisem . Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Witaj! Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i było zgodne z opisem. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów AQUA SPEED, które sprawiają, że pływanie jest jeszcze przyjemniejsze! Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i miłe słowa.
Szybka przesyłka, towar zgodny z zamówieniem. Jestem zadowolona z zakupów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupu w AQUA SPEED. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu zadowolenia klientów, więc cieszymy się, że udało nam się osiągnąć ten cel. Ciesz się pływaniem w nowym sprzęcie!
Kostium pływacki pasuje idealnie , rozmiar taki jak podaje producent
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że strój kąpielowy idealnie do Ciebie pasuje! Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić, żeby nasze produkty były zgodne z rozmiarem i cieszymy się, że ten egzemplarz sprawdził się idealnie w Twoim przypadku. Dziękujemy!
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłe słowa, naprawdę to doceniamy! W AQUA SPEED staramy się zapewnić klientom jak najlepszą obsługę. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości dostawy i że nasz produkt był zgodny z opisem. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
10 mar 2024
Dobra cena! Oryginalne produkty i szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za świetną opinię! Cieszymy się, że nasze ceny, produkty i czas wysyłki spełniły Twoje oczekiwania. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali najlepsze produkty w najlepszych cenach z szybką dostawą. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
AB
Anna B.
Łódź
super produkt i ekspresowa przesyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Witaj! Dziękujemy za miłe słowa na temat AQUA SPEED i naszej szybkiej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości sprzęt pływacki, który pomoże Ci osiągnąć Twoje pływackie cele. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziesz zadowolona z naszych produktów!
Szybka dostawa. Syn zadowolony z okularów.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że twój syn jest zadowolony z okularów - zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
JD
Joanna D.
Mikołów
Błyskawiczna realizacja zamówienia :-)
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! Cieszymy się, że mogliśmy tak szybko zrealizować Twoje zamówienie. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty z szybkim czasem dostawy, więc cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Jeszcze raz dzięki!
Bardzo szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją recenzję! W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy produkty szybko i sprawnie, aby nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się zakupem. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Zamówiony towar zgodny z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że złożone przez Panią zamówienie było dokładne i zgodne z oczekiwaniami. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszy możliwy sprzęt do pływania. Doceniamy Pani opinię i mamy nadzieję, że z przyjemnością będzie Pani korzystać z naszych produktów na basenie!
chyba nic bo wszystko było ideolo
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za przesłanie recenzji ! Naprawdę doceniamy Pana opinię i mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać produkty wysokiej jakości, które pomogą osiągnąć cele związane z pływaniem. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
sklep super ,kostium za mały
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że sklep przypadł Pani do gustu. Dążymy do zapewnienia najlepszej jakości sprzętu pływackiego i rozumiemy, że czasami rozmiary nie zawsze się zgadzają. Zapewniamy, że będziemy ciężko pracować, aby upewnić się, że wszyscy nasi pływacy mogą znaleźć coś dla siebie !
Szybką realizację zamowienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię na temat szybkości realizacji zamówienia. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i zawsze dążymy do poprawy. Pozdrawiamy!
szybkość i zgodność z opisem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że dowiedzieliśmy się o Twoich doświadczeniach z AQUA SPEED. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Super towar , super ubsługa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za fantastyczną recenzję! Doceniamy miłe słowa i cieszymy się, że ma Pani wspaniałe doświadczenia z naszym zespołem. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i upewnienia się, że każdy klient jest zadowolony. Cieszymy się, że Pani również się podobało !
wszystko było bardzo dobrze
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z AQUA SPEED. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najwyższej jakości sprzęt pływacki, aby nasi klienci mogli cieszyć się najlepszymi wrażeniami z pływania. Doceniamy Twoje wsparcie i nie możemy się doczekać na Twoje kolejne zamówienie!
Super sklep i fajni ludzie
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszego doświadczenia zakupowego. Mamy nadzieję, że następnym razem, gdy nas odwiedzisz, będzie jeszcze lepiej. Jeszcze raz dzięki!
Szybkość,jakosc,obsluga
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję AQUA SPEED! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkości, jakości świadczonych przez nas usług. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałaś.