Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (499) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (864)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

8 maj 2023
Nie wprowadzać ludzi w błąd. Czepek w sklepie był opisany, że jest do długich włosów co jest nieprawdą i nie potwierdza tego również opakowanie. Przez moje długie włosy schowane pod czepkiem czepek się zsuwa i połowa głowy jest bez czepka czego nie miałam mając inny typowy czepek dla długich włosów. Z uwagi na inne miasto i koszty przesyłki nie opłaca mi się teraz kolejny raz płacić za kuriera. Zostałam wyprowadzona w błąd i jestem stratna.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że znalazłeś strój kąpielowy, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb. Super, że kostium OLIVIA spełnił wszystkie Twoje oczekiwania. Miło nam, że tabela rozmiarowa zamieszczona w produkcie ułatwiła dobór odpowiedniego rozmiaru. Już nie możemy się doczekać Twojego kolejnego zamówienia! Pozdrawiamy!
EB
Ewa B.
Piastów

Super sklep!

Mnóstwo produktów, które nie są dostępne w innych sklepach. Na przykład czepek kąpielowy dla siebie i męża szukałam ponad rok i kupowałam różne, które jak nie uwierały, to rwały włosy, a w sklepie AQUA SPEED w końcu kupiłam wymarzony czepek. Wygodny, nie uwiera, nie ciągnie włosów i w końcu ładnie się w nim wygląda ;) A tak nie cierpię czapek i czepków :) Mąż również bardzo zadowolony ze spodenek do kąpieli i czepka. Polecam sklep! Obsługa e-mailowa sklepu również w porządku.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że znalazłaś idealny czepek kąpielowy dla siebie i swojego męża! W AQUA SPEED rozumiemy, że znalezienie odpowiedniego czepka do pływania może być sporym wyzwaniem, dlatego staramy się oferować różnorodne opcje, aby pływacy mogli znaleźć taką, która im odpowiada. Cieszymy się, że zarówno Ty, jak i Twój mąż byliście zadowoleni z produktów. Dziękujemy za polecenie nas!
9 lut 2024
Wspaniały wybór towaru idealnie dopasowany dla potrzeb każdego pływaka niestety nie było możliwości przeze mnie odebrania paczki następny raz zamawiam bardzo dużo selekcja wybór okularów Googli pływackich bardzo specjalistycznych wspaniałe kostiumy i przede wszystkim wspaniale że jest Logo firmy aqua Spin jestem ogromną wielbicielka tego sklepu
Bardzo dobra i szybka obsługa klienta!Wysyłka była wcześniej niż planowano ,a zwrot natychmiastowy za jednym kliknięciem.Niestety fason był dla mnie nieodpowiedni i musiałam odesłać, ale stało się to bardzo sprawnie , tego samego dnia.Jestem zadowolona z obsługi sklepu i będę polecać innym.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że mieliśmy świetną obsługę klienta, a nasza wysyłka była szybsza niż oczekiwano, a proces zwrotu był szybki i łatwy. Przepraszamy, że dopasowanie nie było odpowiednie i mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę w przyszłości - z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć coś idealnego dla Twoich potrzeb!
Kupiłem torbę na basen. Jest dobra: świetny materiał, przemyślane przegrody, dobrze wykonana. Jedynym zgrzytem są taśmy użyte do paska i rączek. Są chyba zbyt delikatne, cienkie i przez to dają wrażenie "taniości". Poza tym torba jest lepsza niż niektóre znanych firm sportowych.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że doceniasz wysokiej jakości materiał i przemyślaną konstrukcję naszej torby pływackiej AQUA SPEED. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i bierzemy pod uwagę Twoje opinie, aby nadal ulepszać nasze produkty. Gwarantujemy, że paski są dobrej jakości i nie będą sprawiać problemów w użytkowaniu torby. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją cenną opinię!
Świetnej jakości sprzęt. Nawet ładniejszy niż na zdjęciach i dodatkowo z opakwaniem, co niezmiernie ułatwia życie! I kolejny plus za terminową dostawę. Dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! W AQUA SPEED z pasją dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali najwyższej jakości sprzęt do uprawiania sportów wodnych i cieszymy się, że uważasz, że na żywo wygląda on jeszcze lepiej. Ponadto, miło słyszeć, że przesyłka dotarła do Ciebie na czas. Jeszcze raz dziękujemy za wybór AQUA SPEED i mamy nadzieję, że będziesz się świetnie bawić korzystając z naszych produktów!
8 lut 2024
Szybka wysyłka i produkty świetnej jakości konkurencyjne dla zagranicznych marek 👍okularki Vortex Mirror bardzo wygodne do OW
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za wspaniałą recenzję AQUA SPEED! Naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że uważasz nasze produkty za wysokiej jakości i konkurencyjne w stosunku do zagranicznych marek. Zawsze staramy się zapewnić najlepsze wrażenia z pływania; nasze okulary Vortex Mirror zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i wytrzymałości. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wybór AQUA SPEED!
4 lut 2024

Informacja

Witam, Paczka dotarła bardzo szybko ( na drugi dzień od wysłania). Kurier DPD. Zawartość zgodnie z zamówieniem. Pozdrawiam

Super okulary korekcyjne do pływania

Super okulary korekcyjne do pływania,mało parują i przede wszystkim wszystko widać pod wodą. Bardzo szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swoich korekcyjnych okularów pływackich AQUA SPEED. Naszym celem jest zapewnienie doskonałych wrażeń z pływania i szybkiej dostawy, więc miło nam słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie AQUA SPEED!
Kupiłam dwa stroje. Noszę normalnie S i wybrałam M pasują idealnie :) kolory piękne i solidne wykonanie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i polecenie nas! Cieszymy się, że kolory i jakość strojów kąpielowych były dla Ciebie idealne! W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia związane ze strojami kąpielowymi i zawsze cieszymy się, gdy tak się dzieje. Jeszcze raz dziękujemy!
Kostium kąpielowy który kupiłam jest ładny i wygodny dostawa szybka dlatego daje pięć gwiazdek
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za świetną recenzję! Doceniamy Twoją pozytywną opinię na temat stroju kąpielowego STELLA i jego wygody, a także szybkiej dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia z AQUA SPEED. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
Szybka dostawa, produkt dobrze zabezpieczony, produkt dobrej jakości i zgodny z oczekiwaniami
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podobała Ci się szybkość dostawy oraz jakość i sposób zapakowanie naszego produktu. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy najwyższej jakości sprzęt do pływania, który spełnia wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
KP
Bardzo szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie. Sklep bardzo szybko udziela odpowiedzi.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Jesteśmy dumni z naszej obsługi klienta w AQUA SPEED i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
szybkość dostawy, dostarczony towar zgodny z zamówieniem, dobre opisy towarów
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że podobała Ci się szybkość dostawy, produkt zgodny z opisem i szczegółowe opisy produktów. W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom doskonałą obsługę, która stawia ich na pierwszym miejscu. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że wkrótce do nas wrócisz!
7 lut 2024
Strój z materiałów premium wysokiej jakości. Polecam z całym szacunkiem.
10 lut 2024
Profesjonalna obsługa. Zamówiony towar zgodny z opisem. Polecam
7 lut 2024

Wszystko ok

Produkty dobrze spakowane, szybka wysyłka, duży wybór produktów.
EB
Ewa B.
Piastów
Błyskawicznie sklep odpisuje na zapytania. Bardzo miła obsługa!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za opinię! Cieszymy się, że doceniasz nasz szybki czas reakcji i wspaniałą obsługę klienta. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że to zauważyłaś i doceniłaś! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
8 lut 2024
Błyskawicznie wysłane zamówienie. Kontakt z pracownikiem 👍