Certyfikat dla sportrebel.pl

29.10.2013 r.
28.10.2017 r.

Opinie o sportrebel.pl

4.76/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 117 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Witam
Sklep znalazłem w wyszukiwarce,a produkt który szukałem znalazlem w cenie która mnie satysfakcynowała.Przesyłka expresowa i koszty przesyłki przyzwoite.
Jeśli chodzi o sam produkt to dopiero w trakcie testów.
Pozdrawiam

polecam

bardzo serdecznie polecam tanie rzeczy i jeszcze szybka dostawa

Wszystko super. Panowie bardzo uczynni. Z mojej strony nie było problemu na zmianę koloru rolek ze względu na brak w magazynie. Szybki kontakt ze sprzedającym oraz szybka dostawa.

nie mam zastrzezen

Rolki są świetne - wygodne, ładne i w supercenie

Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, szybka dostawa, towar godny polecenia

bardzo ok

Sklep bardzo profesjonalny zakupy w nim to czysta przyjemność SPORT REBEL od teraz jest moim ulubionym sklepem którego mogę polecić każdemu kto szuka profesjonalnego sprzętu :)

DOSTAWA: dość szybka - UPS.
TOWAR: Nie spełniał oczekiwań
SERWIS DLA KLIENTÓW:
podane na stronie kontakty nie odpowiadają - kontakt mailowy bardzo kiepski ze wzgl. na czas oczekiwania na odpowiedź (1/5),
niedostatecznie opisane towary, słabej jakości zdjęcia towaru.
OCENA:
Nie było problemu ze zwrotem. 3/5
Dostateczny

Informacja na stronie internetowej czasami jest falszywa, a tak w całości all is good)

Zawsze mila i kompetentna obsluga

Transakcja przeprowadzona szybko i pomyślnie.

Polecamw 100

Fachowo i bezproblemowo.

Bardzo dobry sklep, duży wybór towarów; obsługa klienta na wysokim poziomie; szybka dostawa zamówionego produktu; gorąco polecam

Opakowanie - poniżej krytycznej. Produkt został zapakowany w oryginalny dokument będący wykazem zamówień innego Klienta, obszyty z każdej strony zszywaczami, które uszkodziły go uszkodziły. Argument sprzedawcy, iż "produkt pakowany jest przez producenta w opakowanie dla 4szt. a Pan kupił 2 szt." jest mało pro-kliencki.
Szczerze nie polecam.
Dostateczny

Zamówienie w niedzielę towar we wtorek w domu. Rewelacja

Bardzo dobry kontakt i szybka dostawa.

Wszystkie swietnie

Bardzo dobry sklep Wszystko załatwione bardzo szybko - towar zgodny z opisem, dobra komunikacja - oby wszyscy byli tacy solidni Serdecznie polecam

Pracownik sklepu, z którym miałem przyjemność rozmowy, bardzo profesjonalny.

Oceny ukazują poziom obsługi:))

Wszystko OK

Bardzo szybka i sprawna obsługa.

Dostawa ekspresowa, towar zgodny z zamówieniem i dostarczony w stanie idealnym, serwis jak najbardziej przyjazny dla klienta

Przysłany towar nie spełnił moich oczekiwań, rozczarowało mnie to że nie wyglądał jak nowy, natomiast dużym plusem jest to że nie było problemów z reklamacją i zwrotem kosztów.

Szybko, sprawnie, towar zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona.

wszystko tak jak na zamówieniu

Szeroki wybór, dobry kontakt i tania wysyłka kurierem - polecam.

Szybko, sprawnie , profesjonalne

Jestem zadowolony zakupu w tym sklepie ceny bardzo dobre jak i towar tylko łyżwy mogliby ostrzyc

Zakupione łyżwy rewelacja jak dla byłego hokeisty. Bardzo dobre wykonanie, ostrza proste, bez uszkodzeń. Stal dobrej jakości. Sprzęt dla jazdy amatorskiej wysmienity.

Zamówienie złożyłem telefonicznie, a paczka przyszła następnego dnia. Towar zgodny z opisem. Pani z infolinii bardzo kompetentna i pomocna. Sklep godny polecenia.

Po pierwsze ceny-tak wiekie przeceny? cena poczatkowa zmienia sie z godziny na godzine. Zamowiłem łyźwy supreme 140 lecz rozmiar6 i odrazu zapytalem czy ma przyslac r8 (byla ta sama cena) lecz sprzedawca usunął moje zamowienie w tym czasie zmienił cenę (20zł więcej) no ale cóż dokonałem zakupu drożej czego żałuję..ale uwaga po kilku godzinach cena wrocila do ceny poczatkowej tj 230zł. Wyjaśnienia?
Niedostateczny

Wszystko ok.

sportrebel.pl

sportrebel.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 29.10.2013 r.

ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
przemek@sportrebel.pl
sportrebel.pl

SPORTREBEL BARTOSZ GRALIŃSKI
ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
Bartosz Graliński
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sportrebel.pl.