Certyfikat dla sportrebel.pl

29.10.2013 r.
28.10.2017 r.

Opinie o sportrebel.pl

4.81/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 123 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Przysłany towar nie spełnił moich oczekiwań, rozczarowało mnie to że nie wyglądał jak nowy, natomiast dużym plusem jest to że nie było problemów z reklamacją i zwrotem kosztów.

Szybko, sprawnie, towar zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona.

wszystko tak jak na zamówieniu

Szeroki wybór, dobry kontakt i tania wysyłka kurierem - polecam.

Szybko, sprawnie , profesjonalne

Jestem zadowolony zakupu w tym sklepie ceny bardzo dobre jak i towar tylko łyżwy mogliby ostrzyc

Zakupione łyżwy rewelacja jak dla byłego hokeisty. Bardzo dobre wykonanie, ostrza proste, bez uszkodzeń. Stal dobrej jakości. Sprzęt dla jazdy amatorskiej wysmienity.

Zamówienie złożyłem telefonicznie, a paczka przyszła następnego dnia. Towar zgodny z opisem. Pani z infolinii bardzo kompetentna i pomocna. Sklep godny polecenia.

Po pierwsze ceny-tak wiekie przeceny? cena poczatkowa zmienia sie z godziny na godzine. Zamowiłem łyźwy supreme 140 lecz rozmiar6 i odrazu zapytalem czy ma przyslac r8 (byla ta sama cena) lecz sprzedawca usunął moje zamowienie w tym czasie zmienił cenę (20zł więcej) no ale cóż dokonałem zakupu drożej czego żałuję..ale uwaga po kilku godzinach cena wrocila do ceny poczatkowej tj 230zł. Wyjaśnienia?
Niedostateczny

Wszystko ok.

Polecam sklep. Bardzo sprawna obsługa, wszystkie informacje bieżąco na e-mail, na pewno jeszcze coś kupie ;)

Profesjonalna obsługa,szybka wysyłka-gorąco polecam

Opis na stronie nieprawidłowy. Proces wyjaśniający przyczynę skandaliczny, obsługa niekompetentna i opryskliwa ( kontakt telefoniczny). Zamówienie 20088.
W razie pytan 519 328467
Mierny

Jak zwykle - wszystko szybko i profesjonalnie

Gorąco polecam

ocena za towar tylko 4 ponieważ to prezent dla kogoś
ocena serwisu nie korzystałem
DOSTAWA ZERO. Ocena za dostawę niska z powodu UPS. Kurier zostawił awizo z godziną gdy w domu były trzy osoby i adnotacją nie zastano klienta. Szczyt bezczelności Usługi dzwonienia do klienta i umówienia się nie świadczą. Paczka dotarła dopiero po 7 dniach. UPS NAJGORSZYM KURIEREM Z JAKIEGO DOTĄD KORZYSTAŁEM.
Dostateczny

super

Fatalna obsługa klienta. Nie polecam dokonywać zwrotów w tym sklepie gdyż kontakt z pracownikami jest bardzo trudny (brak odpowiedzi na maile, nie da się dodzwonić) a zrozumienie/sprawdzenie czy przelew za wysyłkę zwrotną został zaksięgowany przerasta ich możliwości i mimo prośby wysłali zwrot paczką za pobraniem. Nie polecam tego sklepu.
Mierny

sportrebel.pl odpowiada: 21.12.2016 r.
Wczoraj wysłał Pan do nas maila, dzisiaj z rana dostał Pan odpowiedź z naszymi przeprosinami i z informacją że nastąpił zwrot na Pana konto. Każdego dnia staramy się aby każdy klient był zadowolony. Życzymy Wesołych Świąt!

Jestem zadowolony z usług sklepu sportrebel

Profesjonalny sklep

tak

Profesjonalnie i bardzo sprawnie. Polecam

jestem zadowolony i zachęcam wszystkich do zakupów

jestem zadowolony z zakupu.

Szybka odpowiedz i dostawa,jest o.k

Bardzo szybka i udana transakcja. Wspaniały kontakt z klientem oraz fachowe doradztwo. Gorąco polecam

Przedewszystki wielkie podziekowania dla Pana z obslugi telefonicznej, szybko sprawnie i z "jajem". Polecam

BARDZO

Całkiem szybko, może nie lotem ptaka ale dają radę ;)

Zawsze profesjonalnie i błyskawicznie

Rewelacja

Zakupy godne polecenia

Błyskawiczna i profesjonalna obsluga zachęcam do zakupów.

Szybka wysyłka
Towar zgodny z opisem

Nieźle zaopatrzony sklep. Dbałość o klienta. Szybka wysyłka.

jak najbardziej polecam :)

Bardzo szybka dostawa, towar w 100 zgodny i wszystko w porządku :D

Wszystko szybko i profesjonalnie wzorowa obsługa gorąco polecam

szubko, sprawnie i na temat

sportrebel.pl

sportrebel.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 29.10.2013 r.

ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
przemek@sportrebel.pl
sportrebel.pl

SPORTREBEL BARTOSZ GRALIŃSKI
ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
Bartosz Graliński
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na sportrebel.pl.