sportrebel.plOpinie

: 1057Dobry

ważny od: 29.10.2013
data aktualizacji: 19.08.2022
Sklep sportrebel.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sportrebel.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 20 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29.10.2013
data aktualizacji: 19.08.2022

Opinie nt. sklepu sportrebel.pl

Sama torba do hulajnogi super.! Natomiast uwagi mam do opakowania samego produktu. Torba mała przybrudzone rzepy. Nie była opakowana w żadnym, woreczku lub chociaż papierze lub foli bąbelkowej zabezpieczającej. Nic. Tylko niedbale wrzucona luzem do kartonu. Szkoda.. Tu duży minus..

Łyżwy zamówiłem i zarezerwowałem na stronie internetowej. Po dokonaniu płatnej rezerwacji, otrzymałem maila, że produkty są dostępne do odbioru. Po przejechaniu prawie 100 km - zależało mi na przymierzeniu - okazało się, że łyżew nie ma na stanie. Postępowanie sklepu na zasadzie: "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz". Zero skruchy. Zero inicjatywy, co do innych modeli.

Opinie nt. sklepu sportrebel.pl

Strona internetowa chyba nie działa zbyt dobrze. Po wrzuceniu do koszyka pierwszych produktów nie mogłem kontynuować zakupów. Po ponownym wejściu na stronę wyświetlał się komunikat o braku dostępności produktu. Co więcej, wysłałem zapytanie z formularza na stronie i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi (minęły 3 dni).
Dobrze opisany produkt na stronie, bardzo szybka wysyłka. Polecam sklep!
Pełna profeska ✌️😀
Szybka dostawa I dobre produkty
Towar w dobrej cenie ale czas dostawy to coś co warto poprawić. Zamówienie 12 IV a wysyłka dopiero 19 IV.
Świetny kontakt. Szybka wysyłka. Polecam ten sklep.
Bardzo fajna i szybka komunikacja
Jedyny sklep/sieć w Polsce, dla tych którzy na poważnie podchodzą do łyżwiarstwa. Ostrzenie, odbarczanie, przekłucie płozy...pewnie i kolczyk potrafili by nakłuć i założyć ;D
Witam. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z zakupionego towaru..tym razem były to łyżwy.. Szybka i sprawna obsługa. Prezent się udał :)... Pozdrawiam serdecznie.
Zachciało Mi się literek na koszulkę. Okazało się że literki są dodatkowo płatne. Telefon do działu. Udało się szybko wyjaśnić sprawę. Towar został zaraz wysłany.
Po złożeniu zamówienia okazało się, że zabrakło tawaru. Zaproponowano mi więc inny, droższy produkt zamiennie w cenie tego pierwszego. Jestem zadowolony
Łyżwy pierwsza klasa. Serwis, ostrzenie również. Szybka dostawa zamówienia. Polecam wszystkim!
Dostawa w ciągu kilku dni, bardzo elastyczny, przychylny klientowi serwis. Polecam sklep!
Polecam sklep. Profesjonalna obsługa i wszystko tam znajdziemy co jest potrzebne.
Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, miła obsługa chętna do pomocy.
od L K.
Dobry kontakt z firmą.Szybkie rozwiązywanie problemów
Bardzo szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem.