sportrebel.plOpinie

ważny od: 29.10.2013
data aktualizacji: 27.06.2022
Sklep sportrebel.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sportrebel.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 20 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29.10.2013
data aktualizacji: 27.06.2022

Opinie nt. sklepu sportrebel.pl

Sklep Sportrebel ul. Wyzwolenia 189 41-710 Ruda Śląska nie trzeba rekomendować, on zadbał o dobrą opinię przez fachowe doradztwo, szybką realizacją zamówienia, informowaniu na bieżąco o statusie zamówienia i jakość towaru zamawianego. Traktują jednakowo zamówienie o małej wartości czy dużej 5+ za to, polecam ten super sklep. Pozdrowienia z Opola

Łyżwy zamówiłem i zarezerwowałem na stronie internetowej. Po dokonaniu płatnej rezerwacji, otrzymałem maila, że produkty są dostępne do odbioru. Po przejechaniu prawie 100 km - zależało mi na przymierzeniu - okazało się, że łyżew nie ma na stanie. Postępowanie sklepu na zasadzie: "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz". Zero skruchy. Zero inicjatywy, co do innych modeli.

Opinie nt. sklepu sportrebel.pl

Szybka dostawa I dobre produkty
Świetny kontakt. Szybka wysyłka. Polecam ten sklep.
Bardzo fajna i szybka komunikacja
Towar w dobrej cenie ale czas dostawy to coś co warto poprawić. Zamówienie 12 IV a wysyłka dopiero 19 IV.
Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, miła obsługa chętna do pomocy.
Bardzo szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem.
Jedyny sklep/sieć w Polsce, dla tych którzy na poważnie podchodzą do łyżwiarstwa. Ostrzenie, odbarczanie, przekłucie płozy...pewnie i kolczyk potrafili by nakłuć i założyć ;D
Witam. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z zakupionego towaru..tym razem były to łyżwy.. Szybka i sprawna obsługa. Prezent się udał :)... Pozdrawiam serdecznie.
Zachciało Mi się literek na koszulkę. Okazało się że literki są dodatkowo płatne. Telefon do działu. Udało się szybko wyjaśnić sprawę. Towar został zaraz wysłany.
Po złożeniu zamówienia okazało się, że zabrakło tawaru. Zaproponowano mi więc inny, droższy produkt zamiennie w cenie tego pierwszego. Jestem zadowolony
Łyżwy pierwsza klasa. Serwis, ostrzenie również. Szybka dostawa zamówienia. Polecam wszystkim!
Dostawa w ciągu kilku dni, bardzo elastyczny, przychylny klientowi serwis. Polecam sklep!
Polecam sklep. Profesjonalna obsługa i wszystko tam znajdziemy co jest potrzebne.
Bardzo sprawna i szybka obsługa oraz perfekcyjnie doradztwo.