supersklep.pl- Logo - Opinie

supersklep.pl

Opinie (154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5051)

4 lip 2023
supersklep jest super. rozdają złotówki i nigdy nie było problemów z zakupem ani ze zwrotem. a ostatnio nawet konsultant przywrócił mi rabat który wygasł - dlatego wystawiam komentarz czego nigdy nie robię! piona i naura

14 gru 2023
Kupuje od 10 lat i takie rzeczy jak obsługa, dostawy, zwroty działają jak powinny. Natomiast cała reszta albo się zepsuła albo została w tyle za innymi. Minimalna kwota dostawy 300 zł, najwyższa ze sklepów z których korzystam. Superclub pokrywa teraz tylko 30% zamiast 40% zamówienia. Brak cashbacków jak letyshops czy alerabat. Brak darmowego zwrotu. Brak jakiegokolwiek systemu wspomagania wyboru rozmiaru, rozmiarówki na stronie oderwane do rzeczywistości. Prawie wszystko można kupić taniej w innych miejscach, łatwiej dobrać rozmiar i prościej zwrócić (co trochę mnie boli bo kiedyś był to mój ulubiony sklep).

Opinie nt. sklepu supersklep.pl

27 maj 2024
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie - świetny kontakt, błyskawiczna realizacja zamówień, życzliwa pomoc w razie jakichkolwiek problemów.
SR
Slawek R.
Mierzyn
Swietny wybor w sklepie. Duzo promocji i znizek. Szybka wysylka i extra obsluga klienta. Polecam
Szybka realizacja. Towar zgodny z zamówieniem
24 maj 2024
23 maj 2024
17 maj 2024
16 kwi 2024
Szeroka oferta , towarów, usprawnić realizowanie zwrotów, długo czeka się na zwrot płatności w porównaniu z innymi sklepami
SR
Slawek R.
Mierzyn
6 maj 2024
Super kontakt ze sklepem. Bezproblemowa obsługa. Polecam !!!
17 kwi 2024

Polecam!

Wszystko gra. Śmiało można polecić.
26 kwi 2024
Szybko i zgodne z opisem. Dzieki
25 kwi 2024
Super sklep! Brak zastrzeżeń