supersklep.pl- Logo - Opinie

supersklep.pl

Opinie (134) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5067)

Szybko i sprawnie dostarczone. Niestety jeśli się odsyła paczki nie jest to darmowe. Koszt odesłania pokrywa nadawca.

Kupuje od 10 lat i takie rzeczy jak obsługa, dostawy, zwroty działają jak powinny. Natomiast cała reszta albo się zepsuła albo została w tyle za innymi. Minimalna kwota dostawy 300 zł, najwyższa ze sklepów z których korzystam. Superclub pokrywa teraz tylko 30% zamiast 40% zamówienia. Brak cashbacków jak letyshops czy alerabat. Brak darmowego zwrotu. Brak jakiegokolwiek systemu wspomagania wyboru rozmiaru, rozmiarówki na stronie oderwane do rzeczywistości. Prawie wszystko można kupić taniej w innych miejscach, łatwiej dobrać rozmiar i prościej zwrócić (co trochę mnie boli bo kiedyś był to mój ulubiony sklep).

Opinie nt. sklepu supersklep.pl

MK
5 lip 2024
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, kupowałam na prezent i potrzebowałam pomocy w doborze rozmiaru, szybka wysyłka, formularz ewentualnego zwrotu w środku, jedyny minus to zwroty na własny koszt pomimo osiągnięcia pułapu darmowej dostawy ale na szczęście nic nie zwracałam, na pewno nie ostatnie moje zakupy w tym sklepie
4 godziny temu
Wszystko w porządku! Szybka wysyłka, obuwie fabrycznie nowe i oryginalne. Nic dodać nic ująć.
AS
Adam S.
Warsaw
9 lip 2024
Superszybka realizacja zamówienia, wszystko bardzo pozytywnie
1 lip 2024
Bardzo dobra jakość towaru i obsługa, szybka przesyłka.
Mój ulubiony sklep internetowy.
Wszystko ok
12 lip 2024
6 lip 2024
27 maj 2024
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie - świetny kontakt, błyskawiczna realizacja zamówień, życzliwa pomoc w razie jakichkolwiek problemów.
18 cze 2024
Bardzo pomocna obsługa sklepu, towar bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia! Polecam Supersklep jako bezpieczne i odpowiednie miejsce do robienia zakupów online!
SR
Slawek R.
Mierzyn
12 cze 2024
Swietny wybor w sklepie. Duzo promocji i znizek. Szybka wysylka i extra obsluga klienta. Polecam
25 cze 2024
Dużym wybór świetnych ubrań i butów, szybka realizacja
4 cze 2024
Szybka realizacja. Towar zgodny z zamówieniem