rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.plOpinie

ważny od: 18 sty 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep rzezbyzbrazu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie rzezbyzbrazu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 18 sty 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

13 gru 2022
28 lis 2022
Pięknie zapakowane i zabezpieczone , niestety zawartość może być oceniona po gwiazdce , kupione na prezent
9 lis 2022

Bardzo ładny produkt, wykonany ze szczególną precyzja. Jestem bardzo zadowolona.
19 lis 2022

Super:)
7 gru 2022
Super, wszystko jak nalezy
4 gru 2022
3 lis 2022
Rewalacja, jakie pięknie dopieszczone detale. Jest pewne , że skorzystam z ponownego zakupu, a przy okazji polecam wszystkim:)
3 lis 2022
Dokładniejsze informacje na temat statusu zamówienia (czas oczekiwania na wysyłkę)
31 paź 2022
Super obsługa i doradztwo. Szybka wysyłka. Rzeźba z grawerem. Polecam.
19 paź 2022
Bardzo dobre wykonanie i szybka dostawa
9 lis 2022
23 paź 2022

17 paź 2022
11 maj 2022

Już od wczoraj moja Nimfa i Satyr jest u mnie. Zachwycająca. Bardzo, bardzo dziękuję artyście i tym Wszystkim, którzy pomogli w spełnieniu mojego marzenia. W miarę środkównadal będę korzystać z zakupów u Was, czynię to zresztą już długo.
9 wrz 2022
Towar wykonany profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z firmą, bardzo szybka przesyłka i zabezpieczenie towaru. POLECAM.
25 maj 2022
Piękna rzeźba, bardzo dobrze wykonana. Do tego świetny kontakt działu obsługi z Klientem. Zamówiliśmy rzeźbę jako prezent dla taty na podziękowanie ślubne. Jesteśmy przekonani, że tato będzie zachwycony, gdy zobaczy rzeźbę.
30 kwi 2022
Szklane figury murano są przepiękne.To już mój kolejny zakup i nie ostatni.Przesyłki bardzo dobrze zabezpieczone.Firma rzetelna.polecam w 100%
14 lip 2022
Gadżet w porządku choć moim zdaniem za drogi. Oferta pakowania na prezent, czyli pudełko za 99 zł jest po prostu niepoważna.
4 cze 2022
Bardzo sprawna obsługa, pełen profesjonalizm. Rzeźba i grawerowana tabliczka w 100% spełniła moje oczekiwania.
28 wrz 2022
Bardzo dobry kontakt , błyskawiczna wysyłka , doskonale zabezpieczona paczka .