rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (486)

27 sie 2023
Bardzo sobie cenię kontakt Dostawcy z Klientem. Zostałem powiadomiony, że w ramach zamówienia jest również przewidziany grawer, o którym nie miałem świadomości. Bardzo szybko uzupełniliśmy projekt i baz zwłoki zamówiony towar przyszedł do mnie na czas. Dziękuję. * Jedyne, co mógłbym zasugerować, to powinniście przesyłać zamówiony towar w profesjonalnym estetycznym pudełku. Pozdrawiam.

4 wrz 2023
Niestety dostawa w kiepskim opakowaniu. Towar był brudny. Tabliczka z dedykacja słabo przymontowana - odpadła!!!

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu na 🌟🌟🌟🌟🌟 gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
31 sty 2024
26 sty 2024
16 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Witamy 🌟🌟🌟🌟🌟 Z całego serca dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! 💫 Jest to dla nas niezwykle ważne i motywujące. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania i że nasza ciężka praca przynosi tak pozytywne rezultaty. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Ci ponownie w przyszłości. Serdeczne pozdrowienia od Zespołu rzezbyzbrazu.pl 😊👋"
16 sty 2024
26 gru 2023
🌟🌟🌟🌟🌟 Dziękujemy za Twoje wspaniałe 5-gwiazdkowe ocenienie! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Naszym priorytetem jest oferowanie produktów i usług najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości! Z najlepszymi życzeniami, Zespół rzezbyzbrazu.pl 💖✨ Wesołych Świąt!
8 gru 2023
8 gru 2023