bouduar.com- Logo - Opinie

bouduar.com

Opinie (22) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (106)

Ważny od: 27 wrz 2021
bouduar.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu bouduar.com

24 mar 2024

Physical attraction - body do zadań specjalnych

Ważne było dla mnie, żeby body pasowało i było wygodne (co jest szczególnie ważne przy tak okrojonych sukienkach). Pierwsze body było ok, ale chciałam mieć pewność, że będę się w nim dobrze czuć. Po odesłaniu Panie poprawiły bieliznę i teraz mam pewność, że będzie pasować do każdej stylizacji. Latem, a szczególnie w sezonie ślubnym, ubieram wiele sukienek z odkrytymi plecami, albo większymi wycięciami i body Physical attraction świetnie się sprawdzi. Dokupiłam również przezroczyste ramiączka, dzięki czemu żadna stylizacja mnie nie zaskoczy, bo do każdej będę mogła ubrać to body.
5 sty 2024
Piękna, bardzo ładnie dopasowana bielizna! Bardzo polecam. Kontakt z Panią Martyną był świetny, byłam informowana właściwie o każdym ruchu - wymiarach, szyciu, zapakowaniu, wysyłce. Bielizna była też pięknie zapakowana!
26 kwi 2023
Bardzo polecam! Produkty są bardzo dobrej jakości, pięknie wykonane. Zdecydowanie na ogromny plus zasługuje kontakt z klientem. Pani Martyna odpowiada na każde zadane pytanie i świetnie doradza, również bardzo szybko odpisuje. Niestety nie udało mi się dopasować idealnej bielizny pod sukienkę, ale nie było to łatwe zadanie, zdecydowałam się jednak na przyklejany stanik. Mimo to polecam z całego serca
6 cze 2023
Jestem zachwycona WSZYSTKIM co związane z Bouduar :) Zaczynajac od obsługi klienta na każdym etapie. Zastanawiając się nad wyborem idealnej bielizny ślubnej do dosyć wymagającej sukienki miałam wiele pytań, na wszystkie dostawałam odpowiedź - w miłym tonie i bardzo szybko. Chęć wprowadzenia idywidualnych zmian w body? Żaden problem, pomożemy, doradzimy. Późniejsze podejście do realizacji i upewnienie się ze przed wprowadzeniem wspomnianych zmian, że sama baza body leży tak jak powinna. Kończąc na realizacji. Przy otworzeniu pudełka od razu czujesz przepiękny zapach, sama bielizna tak pięknie spakowana, ze jedyne co myślisz to luksus! No i sama bielizna.. leży jak druga skóra, jest pięknie wykonana, nic nie gryzie, nie odstaje. Warte każdej złotówki!!!
23 lip 2023
W zupełności polecam. Rzetelne podejście do klienta, miła obsługa, wyjątkowe produkty. Zamówienie każdorazowo spakowane z niesamowitą starannością i dbałością o szczegóły, od opakowania po zapach. Same produkty starannie szyte i pasują idealnie, są bardzo wygodne i odpowiadają zdjęciom.
7 cze 2023

Ekspresowo i dokładnie wykonana bielizna

Kontakt ze sklepem był fantastyczny. Uratowali mnie samą chwilę przed weselem. Bielizna wykonana bardzo dokładnie, natomiast gdybym miała więcej czasu, skorzystałaby z możliwości lekkich poprawek przede wszystkim jeśli chodzi o miseczki. Polecam gorąco!
29 sie 2023
Serdecznie polecam body tej marki. Starannie odszyte, przepięknie zapakowane. Profesjonalna obsługa i pomoc Pani Martyny sprawia, że marka wyróżnia się spośród innych. Błyskawiczna wysyłka pozwoliła cieszyć się moim kompletem szybciej niż zakładałam :)
23 sie 2023
Serdecznie polecam! Produkty bardzo dobrej jakości, całość ślicznie zapakowana. Obsługa i kontakt ze sklepem na 6+. Pani Martyna jest niezwykle cierpliwą osobą, biorącą pod uwagę indywidualne zdanie klienta. Na pewno warto tu wracać ponownie :)
23 cze 2023
Długo szukałam idealnej bielizny pod wymarzoną suknię ślubną. Duży dekolt na plecach stanowił wyzwanie, jednak nie dla Bouduar- body leżało idealnie, nic się nie zsuwało, materiał przyjemnie otulal ciało, a ja czułam się piękna.
13 wrz 2023
Bielizna jest uszyta perfekcyjnie! Nie mam żadnych zastrzeżeń. A dodatkowo muszę przyznać, że zostałam obsłużona w naprawdę miły sposób. Przesyłka z bielizną dotarła do mnie w ekspresowym tempie. Bardzo dziękuję Pani Martynie.
7 lip 2023
Bielizna spełniła w zupełności moje oczekiwania. Super że jest możliwość jej indywidualnego dopasowania. Moje jedyne ale odnosi się do wszytych metek które mają niestety drapiącą fakturę więc byłam zmuszona je wypruć.
29 wrz 2023
Suuuper ! Dziękuje ! Nareszcie garderoba z wyciętymi plecami będzie mogła być prezentowana nie tylko w szafie na wieszakach ;) Doskonała obsługa , wszystko na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca.
3 maj 2023
Body jest przecudowne, na razie używam do jednej sukienki, jeszcze muszę opanować opadające ramiączka, ale to akurat mam z kazdym biustonoszem, więc nie przeszkadza mi to.
18 sie 2023
Wspaniałe kobiety tworzą wyjątkową bieliznę. Świetna komunikacja i dbałość o szczegóły sprawia, że można się poczuć wyjątkowo.
12 maj 2023
Bielizna świetnie sprawdza się pod sukienką. Zdaje test jeśli chodzi o duże piersi ! Wygodna i kobieca , polecam !
7 wrz 2023
Polecam z calego serca! Kontakt ze sklepem super, a produkty bardzo dobrej jakości. Na pewno tu wrócę :)
6 cze 2023
Bielizna jest przepiękna, idealnie dopasowana. w 100% spełnia mije oczekiwania
21 cze 2023
Dobry kontakt, bezproblemowy zakup, polecam 🥰
10 wrz 2023
Kontakt z klientem, jakość produktu na 5