Euroflorist.pl

Opinie (215) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3937)

Ważny od: 22 kwi 2024
Euroflorist.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Euroflorist jestescie po prostu wprost niewiarygodnie wspaniali i bardzo pomocni, bo zamawiajac bukiet w Waszej firmie zrobilam blad , ktory Panstwo poprawiliscie, bardzo za to dziekuje, pokazalo to Panstwa profesjonalne podejscie dla klienta. Jestescie firma godna polecenia. Aleksandra Hansen Danmark

Bukiet był zamówiony ze strony razem z bilecikiem i trzy gwiazdki tylko ze względu że ładne kwiaty. Przyszły w kartonie kurierem DHL co ogólnie jest dziwne bo na stronie był pięknie ozdobiony bukiet. Nie był złożony w bukiet tylko podzielony przez pół i owinięty w folię ochronną, bilecik to kartka wydrukowana jak te które się nakleja na paczkę. Narzeczona była w lekkim szoku gdy je dostała na dzień kobiet. Hehe trochę zabawne ale ogólnie nie zakupie już kwiatów z tej strony. Pierwszy raz zamówiłem czy będą lepsi od typowej strony do zamawiania bukietów i trochę się przeliczyłem. Wydaje mi się że jak tak wysyłają to kwiaciarnie jedynie mogły by to później ogarnąć. Na koniec wyszło dużo szoku, trochę śmiechu koniec końców kwiaty były w wazonie ale zaskoczenie nie było takie jak myślałem że będzie. Trzy gwiazdki tylko za kwiaty 🌷

Opinie nt. sklepu Euroflorist.pl

24 gru 2023
Moje zamówienie nie zostało zrealizowane !
19 lis 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane zgodnie z zamówieniem. Nie zostało dostarczone we wskazanym przedziale godzinowym, pomimo zgłoszonej prośby. Po tym czasie solenizantka jest nieobecna. Aktualnie dostałam SMS potwierdzający dostarczenie przesyłki - godzina 13:25 - ale solenizantki już nie ma w domu ani nikogo kto by odebrał przesyłkę!!! To gdzie i do kogo ją dostarczono????
JS
Justyna S.
Wrocław
23 wrz 2023
Kwiaciarnia nie spełniła moich oczekiwań. Zamówione kwiaty zostały dostarczone o zupełnie innej godzinie niż zaznaczyłam w formularzu (3 godziny różnicy), a poza tym nie dołączono nawet karteczki z życzeniami, o którą prosiłam w zamówieniu. Nie dostałam też sms z powiadomieniem o dostarczeniu bukietu, za który dodatkowo pobierana jest przecież opłata.
BS
29 lis 2023
jako kwiaciarnia dokladnie patrzec na date dostarczenia bukietu na podany adres. Mam nadzieje, ze za pomylke w dacie dostarczenia zostanie (jak obiecano) znowu dostarczony zamowiony bukiet teraz w odpowiednim czasie. Jak tak bedzie zmienie ocene na dobra, bo pomalki moga zawsze sie zdarzyc, ale wazne jest naprawa bledu.
23 sie 2023
1. dostarczać w deklarownym teerminie 2. przedzial oczekiwania na kwaity musi być krutszy niż 4 godz. 3. być na bieżąco w kontakcie ze składającym zamówienie i informować o ew. opóżnieniu 4. dostarczać bukiet tej wielkości co w zamówieniu a nie mniejszy
3 lip 2023

Rozczarowana zamówieniem 5910091

Z przykrością stwierdzam, że zamówiony przeze mnie bukiet nijak się ma do otrzymanego. Nie została utrzymana choćby kolorystyka bukietu. Chciałam dołączyć zdjęcie, ale nie udało mi się dodać obrazka :(

Kwiaty nigdy nie zostały wysłane + Kłamstwa

Kwiaty nigdy nie zostały wysłane. Skłamał co do adresu i numeru telefonu. Bardzo arogancki w komunikacji. Odbierz 3 dni później i powiedz, że jest już za późno na kontakt. Nie korzystaj z tej witryny
20 wrz 2023
W ostatniej chwili poinformowano mnie że unieważniają umowę.Chodziło o dostarczenie wiązanki pogrzebowej do Niemiec.Niezależnie od ich tłumaczenia nie przyjmuję tego do wiadomości. Są firmą -0.
Brak dbalosci o klienta - wiecej u Was nie zamowie, nie sa przestrzegane godziny doreczen, w innych pocztach kwiatowych realizacja zamowienia przebiega sprawniej. NIGDY WIECEJ w EUROFLORIST
6 lip 2023
Brak dostawy umówionym terminie, żadnej informacji o opóżnieniu , czy wyznaczeniu kolejnej daty dostawy. Nie polecam
HM
Hanna M.
Katowice
24 sie 2023
Nie wykonano zlecenia. Nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.
29 lip 2023
Prosiłam o zmianę adresu dostarczenia kwiatów, ale okazało się to niemożliwe do spelnienis
7 wrz 2023
Wybrałam bukiet na Państwa stronie, a bukiet który dotarł był inny.
1 paź 2023
Bukiet przyszedł w innym kolorze i z innymi kwiatami
24 sie 2023