sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne- Logo - Opinie

sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne

Opinie (89) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (127)

Ważny od: 29 cze 2022
sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
Materac bardzo dobrej jakości, bezpiecznie zapakowany, szybka, bezproblemowa dostawa. Polecam, wart swojej ceny

Mam wrażenie, że poduszka, która kupiłam tym razem jest dużo bardziej twarda i mniej wygodna, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu stanie się wygodniejsza.
ES
Ewa S.
Poznań

Opinie nt. sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne

7 lut 2024

Dobry materac

Materac oceniam jako dobry. Nie zauważyłam spektakularnych zmian - ani w jakości snu, ani ból kręgosłupa nie ustąpił/nie zmniejszył się. Po prostu śpi się komfortowo.
8 lut 2024
Jakość produktu, jego zapakowanie
18 lut 2024

Marerac z wymiarem na zamowienie

Obsluga klienta z natychmiastowymi odpowiedziami i pomoca.Cale wsparcie w trakcie kupna. Cos cudownego Goraco polecam Materac z wymiarami na specjalne zamowienie.
Świetne wygodne poduszki (ergo + mini), jakość widać nie tylko na pierwszy rzut oka ale również podczas snu, regulują temperaturę i nie nagrzewają się.

Poduszka ergo

Uwielbiam poduszki ergo. Mój kręgosłup nareszcie odpoczywa podczas spania i przestała boleć mnie głowa. Polecam z całego serca kocham te chmurki
Ekspresowa dostawa, super jakość i brak bólu w odcinku szyjnym po kilku nocach z poduszką :)
14 sty 2024
Mega jakość, polecam serdecznie!
28 sty 2024
W końcu rano jestem wyspana 😁
13 sty 2024
16 paź 2023

Odpowiedź ze sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne
Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. 💙