sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne- Logo - Opinie

sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne

Opinie (89) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (127)

Ważny od: 29 cze 2022
sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
Materac bardzo dobrej jakości, bezpiecznie zapakowany, szybka, bezproblemowa dostawa. Polecam, wart swojej ceny

Mam wrażenie, że poduszka, która kupiłam tym razem jest dużo bardziej twarda i mniej wygodna, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu stanie się wygodniejsza.
ES
Ewa S.
Poznań

Opinie nt. sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne

15 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę naszych produktów i obsługi. Życzymy miłych snów na naszym materacu i poduszkach. 💙
1 wrz 2023
4 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy oraz jakości naszego produktu. Życzymy zdrowych snów! Pozdrawiamy, Zespół Sovea.
23 sie 2023
ES
Ewa S.
Poznań
4 sty 2024
Bardzo dziękujemy za opinię. Każda ocena naszej pracy i produktów to motywacja do dalszych działań na rzecz lepszego snu. Mamy nadzieję, że poduszka z czasem okaże się wygodniejsza. Koniecznie proszę dać nam znać! Pozdrawiamy Zespół Sovea.
26 gru 2023
4 sty 2024
Dzień dobry, Staramy się każdego dnia poprawiać swoje produkty oraz obsługę, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za informację, co nie do końca spełniło oczekiwania, czego powodem jest ocena trzy gwiazdkowa? Jednocześnie dziękujemy za okazane zaufanie i zakup naszych produktów! Pozdrawiamy Zespół Sovea.