sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne- Logo - Opinie

sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne

Opinie (89) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (127)

Ważny od: 29 cze 2022
sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
Materac bardzo dobrej jakości, bezpiecznie zapakowany, szybka, bezproblemowa dostawa. Polecam, wart swojej ceny

Mam wrażenie, że poduszka, która kupiłam tym razem jest dużo bardziej twarda i mniej wygodna, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu stanie się wygodniejsza.
ES
Ewa S.
Poznań

Opinie nt. sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne

22 gru 2023
Materac i poduszki są wspaniałe. Przerosły moje oczekiwania :). Kontakt telefoniczny ze sklepem bardzo miły a po zakupie szybka wysyłka
4 sty 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Pozytywna ocena naszej pracy i produktów to motywacja do dalszych działań na rzecz lepszego snu! Pozdrawiamy Zespół Sovea.
Poduszka Ergo, to najlepszy prezent jaki mogłam sobie sprawić. Nie pamiętam już co to ból szyi czy głowy po przebudzeniu. Spanie na wznak czy na boku to sama przyjemność. Gorąco polecam tym, którzy jeszcze się wahają.
4 sty 2024
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę naszej pracy oraz jakości naszego produktu. Życzymy zdrowych snów! Pozdrawiamy Zespół Sovea.
11 maj 2023
Poduszka bardzo porządnie wykonana i mega wygodna, w końcu budzę się bez bólu karku. Obsługa zamówienia również bez zarzutu, ekspresowa wysyłka, produkt dobrze zabezpieczony. Gorąco polecam!
4 wrz 2023
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę naszej pracy oraz jakości naszego produktu. Życzymy zdrowych snów! Pozdrawiamy, Zespół Sovea.
28 sie 2023
Jakość materaca i poduszek jest rewelacyjna! Komfort snu zmienił się diametralnie. Moje plecy zostały uratowane
28 cze 2023
Świetna jakość. Poduszki sovea są superwygodne i do tego posiadają termoregulacje. Nie zamienię na żadne inne.
22 lis 2023
4 sty 2024
Dziękujemy za ocenę! Życzymy zdrowych snów! Pozdrawiamy Zespół Sovea.
9 paź 2023
Rewelacyjny materac , ekspresowa dostawa . Gdyby było 10 gwiazdek napewno tyle bym przyznała 👍
Odpowiedź ze sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne
Bardzo serdecznie dziękujemy za pozytywną recenzję! Jest dla nas ogromną przyjemnością, że mogliśmy przyczynić się do Pani zadowolenia. : ) Zespół Sovea Materace.💙
25 gru 2023
Jakość obsługi, jakość towarów . Już mamy dwa materace i dwie poduszki od Was :)
4 sty 2024
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę naszej pracy oraz jakości naszych produktów. Życzymy zdrowych snów! Pozdrawiamy Zespół Sovea.
27 lip 2023
Kupiłam już dwa materace, poduszkę i dwie poduszki na prezent. Jestem zakochana.
22 sie 2023
Materac póki co jest idealny....w końcu ból rąk mi przeszedł....oby tak dalej
23 maj 2023
Poduszka jest kapitalna. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na jej zakup.
23 gru 2023
Poduszki bardzo wygodne, w przyszlym roku napewno kupie nastepne
8 cze 2023
Poduszka bardzo wygodna,mój sen jest duzo lepszy niż dotychczas.
7 sie 2023

Produkty bardzo dobrej jakości. Obsługa profesjonalna. Polecam.
4 paź 2023
Materac jest doskonały, dopasowywuje się do sylwetki.
Odpowiedź ze sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania. Pani feedback jest dla nas bardzo ważny! Zespół Sovea materace.
9 lis 2023
Transakcja przebiegła wzorcowo, nie mam zastrzeżeń;)
Odpowiedź ze sklepu sovea.eu - materace i poduszki termoelastyczne
Wielkie podziękowania za pięciogwiazdkową opinię! Jesteśmy zachwyceni, że nasz produkt przyczynił się do Pani satysfakcji. 💙

Super materac

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego materaca.
AL
Aneta L.
Milicz
26 gru 2023
Świetna jakość, szybka realizacja zamówienia
22 lis 2023
Zgodność z opisem i dość otrzymana przesyłka
4 sty 2024
Najlepsza poduszka na jakiej spałam 💪
4 sty 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Pozytywna ocena naszej pracy i produktu to motywacja do dalszych działań na rzecz lepszego snu! Pozdrawiamy Zespół Sovea.