zo-han.com

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (258)

Ważny od: 19 paź 2021
zo-han.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Świetny kontakt z firmą, szybka wysyłka. Mam dwa zestawy biało-czarny jest przepiekny, leginsy trzymają się ciała, dość duża rozmiarówka mam leginsy rozmiar L są długie i to bardzo a mam 169cm. Top rozmiar L jest trochę szeroki dla mnie, bluza rozmiar L idealna l, Świetny materiał. Drugi zestaw pomaranczowo- czarny, kolor ciemny jest taki rzadki jakby mniej krył. Bluzkę wzięłam już w roz M i jest idealna. Leginsy L... też są długie jak ktoś jest wyższy ode mnie to będą idealne. Ogólnie polecam mega jakość produktu i ślicznie wygląda.

24 lis 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie 12 dni. Musiałem specjalnie kontaktować się z działem obsługi klienta, po czym dostałem informację, że paczka została wysłana, mimo, że przewoźnik jej nie otrzymał. Ostatecznie zamówienie przyszło tydzień po terminie. Jakość produktów przyzwoita, stąd 2 gwiazdki, ale nigdy więcej tam nie zmówię.

Opinie nt. sklepu zo-han.com

Wykonanie, grafika, miła obsługa, szybka realizacja.
13 kwi 2024
Kontakt, jakość i całokształt.
Odzież bardzo dobrej jakości. Ponieważ bardzo zależało mi na czasie ,gdyż zamówienie było na prezent, wysyłka była expresowa, za co bardzo dziękuję. Na pewno jeszcze wrócę ,a firmę mogę polecić z czystem sumieniem. Dla mnie ważne jest też to, że odzież jest szyta na miejscu w Polsce. Jest to na pewno na duży plus. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Dziękuję .
Polecam! Na prośbę o szybsza realizację zamówienia nikt mnie nie pogonił, wręcz wszystko się super udało ! Mam kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona! Opaski bardzo dobrze trzymają się na głowie, bluzy ciepłe i przyjemne, getry też.

Produkty super jakości!!!

Produkty super jakości, bardzo ładne wzornictwo i mega wygodne!!! Przydałoby się powiększyć asortyment (opaski na rękę, leginsy o dł. 7/8, spódniczki z krótkimi leginsami pod spodem, bluzy bez kaptura) i wprowadzić więcej kolorów (np. ostry róż typu fuksja, mocne turkusy, mocną czerwiń ...!!! :):):) Jeśli chodzi o jakość i funkcjonalność bez zastrzeżeń, najlepsze stroje jakie kiedykolwiek miałam, a przerobiłam ich sporo!!! Polecam wszystkim!!!
Wszystko mi się podobało! Od kontaktu, przez obsługę, jakość, jak i ekspresową realizację zamówienia (na moje pytanie, czy przesyłka dotrze do 23.03.2024 roku, na trzeci dzień od zamówienia była już w drodze do paczkomatu)!!! Oby tak dalej!!! Zawsze polecam ZO HAN! A gdy spotykam na swej drodze Zohankę - zawsze zagadam!!!

Rekomendacja

Polecam firmę ZO-HAN bardzo dobra jakoś wykonania, świetny kontakt ze sklepem. Napewno wrócę na zakupy. Jestem bardzo zadowolona ze złożonych zamówień. Czekam na nowe wzory o tematyce wakacyjnej. Dziękuję

Polski produkt, super jakość

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Zakupione produkty odznaczają się bardzo dobry wykonaniem i jakością materiałów. Opis i rozmiarówka zgodna z faktycznie zamawianym produktem. Polecam!!!!
Cudowna kurtka! polecam bardzo, kurtka jest po prostu mega! a kontakt ze sprzedającym wzorowy! expresowa wysyłka ! na pewno wrócę jeszcze po kolejne zakupy! polecam, bo na prawde warto
Szczególnie wyjątkowe i profesjonalne podejście do klienta! Bardzo polecam. Oprócz tego towar wysokiej jakości, sprawił wielka niespodziankę urodzinowa!
Bardzo polecam, super kontakt z obsługą klienta, bez problemu wysłali przesyłkę szybciej na moją prośbę. Rzeczy super jakości w fajnych cenach

Fantastyczne zakupy w fanatycznym SKLEPIE

To już kolejny "zohankowy" zakup!!! Produkty najwyższej jakości i pięknie się prezentują 😊. Kontakt ze sklepem znakomity. POLECAM!!!!
Stroje są śliczne i bardzo dobrze wykonane, prośba z mojej strony o szybką realizację zamówienia i zamówienie na 2 dzień już w domku.
Śliczny komplet,kolory ładniejsze niż w reklamie,jakość materiałów idealna.Wygoda na 100.Super produkt.
Jakość jest doskonała, obsługa na najwyższym poziomie
Szybka realizacja zamowienia Towar zgodny z opisem

Super :)

Wszystkie etapy procesu zamówienia przebiegały bardzo bardzo dobrze. Obsługa klienta super. Wielkie dzięki dla Pana Janka :) Dostawa ekstra szybko :) Po dostawie wielka radość z produktu wysokiej jakości :) :)
Całe zamówienie przyszło tak jak to sobie wyobrażałam ! Do tego stopnia że moja córka zapragnęła na urodziny Wasza bluzę i spełniliście jej marzenie w tempie ekspresowym ❤️

Super !

Zamówiona bluzka jest przepiękna . Super jakoś i jest już moją ulubioną. Miałam prośbę co do wysyłki i szybko dostałam odpowiedź . Super polecam