zo-han.com

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (258)

Ważny od: 19 paź 2021
zo-han.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Świetny kontakt z firmą, szybka wysyłka. Mam dwa zestawy biało-czarny jest przepiekny, leginsy trzymają się ciała, dość duża rozmiarówka mam leginsy rozmiar L są długie i to bardzo a mam 169cm. Top rozmiar L jest trochę szeroki dla mnie, bluza rozmiar L idealna l, Świetny materiał. Drugi zestaw pomaranczowo- czarny, kolor ciemny jest taki rzadki jakby mniej krył. Bluzkę wzięłam już w roz M i jest idealna. Leginsy L... też są długie jak ktoś jest wyższy ode mnie to będą idealne. Ogólnie polecam mega jakość produktu i ślicznie wygląda.

24 lis 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie 12 dni. Musiałem specjalnie kontaktować się z działem obsługi klienta, po czym dostałem informację, że paczka została wysłana, mimo, że przewoźnik jej nie otrzymał. Ostatecznie zamówienie przyszło tydzień po terminie. Jakość produktów przyzwoita, stąd 2 gwiazdki, ale nigdy więcej tam nie zmówię.

Opinie nt. sklepu zo-han.com

24 sty 2024
Jakość i wzór jest naprawdę b.dobra a co ważne to rozmiarowka jest dobra . Nic się nie ciągnie. Ładnie wygląda. Dziękuję
8 lut 2024

Polecam!

Niezawodny kontakt, szybka dostawa. Zamówione ubrania w 100% spełniły oczekiwania. Polecam!
Piękne produkty, świetny kontakt ze sprzedawcą, ekspresowa realizacja. Polecam serdecznie!
Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobrej jakości odzież POLECAM
14 lut 2024
Przepływ informacji, a zamówione ubrania leżą jak ulał i są rewelacyjne
Prosiłem o szybką wysyłkę i na drugi dzień miałem paczkę. Polecam.
Polecam ! Produkty wysokiej jakości. Piękne ☺️
7 lut 2024
20 sty 2024

Najpiękniejszy strój do ćwiczeń

14 lis 2023

Ekipa Zo-Han na medal !

Szczególnie podobało mi się to że obsługa jest bardzo chętna do tego żeby pomóc. Dzięki Jankowi z Zo-Han w dzień biegu niepodległości wyglądałam rewelacyjnie bo design waszych ciuchów jest po prostu niesamowity. A komfort ich noszenia to 10/10 zapewnił mi ciepło w zimny listopadowy dzień.
9 gru 2023

Świetny kontakt i szybka wysyłka

Potrzebowałem otrzymać zestaw na prezent urodzinowy, po kontakcie z supportem udało się załatwić szybszą wysyłkę tak by paczka dotarła na czas. Sam zestaw (bluza, koszulka i legginsy) bardzo się spodobał, więc polecam! :)
7 gru 2023

Wspaniały sprzedający

Zamówienie zostało zrealizowanie fantastycznie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, czas dostawy również rewelacyjny. Jakość ubrań przeszła nasze oczekiwania, są piękne i solidnie wykonane. Polecam serdecznie :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia, dobry kontakt telefoniczny z firmą. Produkt w bardzo dobrej jakości.
4 sty 2024
W firmie ZoHan robię zakupy od dawna. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, a szybkość realizacji mojego ostatniego zamówienia zdziwiła mnie samą ;D. To firma godna zaufania, a ich produkty są po prostu rewelacyjne! Idealne na spacery, na aktywności sportowe czy do wygodnego ubrania się "po domu" :D
Zakupy robione na ostatnią chwilę, bez gwarancji dostarczenia przed świętami, a tu taka niespodzianka! Paczka już do mnie jedzie. Ogromnie doceniam i dziękuję :) i jeszcze bardzo miły kontakt. Panie Janku, dziękuję :) Ciuchów jeszcze nie mam u siebie ale wierzę w jakość doskonałą :)

Profesjonalna obsługa, super produkty

Polecam sprzedawcę- łatwy kontakt, szybka realizacja zamówienia, super produkty z unikatowymi printami. Robiłam już niejedno zamówienie, zarówno dla siebie jak i dla moich dzieci
14 lis 2023
Bardzo polecam odzież z zo-han, jakość i obsługa na najwyższym poziomie. Aktualnie moja ulubiona firma z odzieżą sportowa i nie tylko :).
AJ
Anna J.
Bydgoszcz
Koszulki są piękne. Obłsuga sklepu wspaniała. Mimo tego, że zamówiłam dość późno dostawa błyskawiczna. Będą fajne prezenty na święta
Legginsy i tank top rewelacyjne. Szybka dostawa. Komplecie super jakość. Zdecydowanie polecam. Niebawem znów wpadnę na zakupy.