hokolab.com- Logo - Opinie

hokolab.comOpinie

ważny od: 28 lip 2022
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep hokolab.com został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie hokolab.com można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 28 lip 2022
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu hokolab.com

Opinie nt. sklepu hokolab.com

19 wrz 2022
Świetny zakup. Jak iPhone odnowiony to tylko tu! To mój drugi używany - odnowiony telefon. Pierwszy miałem z innej firmy. Tu zdecydowanie wygrywa stan wizualny i bateria. Polecam.
22 wrz 2022
Mamy nadzieję, że trzeci też będzie od nas :) Dzięki!
21 wrz 2022
Polecam, tel jak nowy. Z poprzednim miałem drobny problem techniczny - wymiana na nowy w 2 dni . Rewelacja
22 wrz 2022
Wielkie dzięki! Staramy się skracać maksymalnie czas oczekiwania. Niezależnie od przeszkód jakie możemy napotkać. Współpraca z takimi Klientami, to czysta przyjemność :) Miłego użytkowania!
8 wrz 2022
Korzystam z 12 od ponad miesiąca i cóż... mogę tylko polecić :)
8 wrz 2022
Dzięki wielkie!
19 wrz 2022
Poszedł jako prezent dla syna. Sprawny, ładny i dużo tańszy.
22 wrz 2022
Bardzo nam miło! Bezproblemowego użytkowania!
Wszystko git!
22 wrz 2022
Krótko i na temat :) Dzięki!
14 wrz 2022
iPhone w świetnym stanie wizualnym i technicznym. Jedyne zastrzeżenie to bateria - szybko się rozładowuje. Szybka i sprawna obsługa. Szczerze polecam zakup w HokoLab.
Bardzo sprawna wysyłka. Bardzo dobry kontakt. iPhone przyszedł dobrze zapakowany, a pierwsze wrażenie mega pozytywne. Nie mam negatywnych uwag. Polecam.
Mega szybka wysyłka, a telefon zgodny z moimi oczekiwaniami.
Pewniak! Świetny iPhone 12. Dzięki. Będę rekomendował.
9 sie 2022
Bardzo dobry wybór. Miałem spore obiekcje bo wcześniej nie kupowałem odnowionego iphona. Mój zakup to 12. Świetnie zapakowany i w perfekcyjny wizualnie. Pojemność baterii zgodna z deklarowaną. Audio ok, obraz również. Czyste gniazda i siateczki. Face id działa bez problemu, bez blokad. Polecam dla tych co chcą zaoszczędzić i nie martwić się sprzętem z drugiej ręki - JEST GWARANCJA!. Nareszcie alternatywa dla telefonów używanych, na które nikt nie daje gwarancji.
26 sie 2022
Jasne, że dajemy gwarancję. Mamy nadzieję, że się nie przyda i kolejny Twój iPhone będzie właśnie od nas :) Dzięki za wpis.
8 sie 2022
Idealny zakup. Świetny iPhone, jak nowy. Bateria, ekran, face id, głośniki, aparat i mikrofon bez zarzutów. Wizualnie - bajka. Znajomy myślał, że to nowa sztuka z salonu. Polecam bo nie warto przepłacać jak ktoś nie ma ciśnienia, że wszystko musi być prosto z produkcji.
26 sie 2022
Musi działać jak techniczny pewniak :) Miło czytać Twoją opinię. Ukłony :)
8 sie 2022
Mega poziom! Dzięki za pięknie przygotowanego iPhonea. Od pierwszego momentu pozytywne zaskoczenie. Zapakowany z klasą. Działa bez problemów i wygląda świetnie. Z pewnością wrócę po następny dla córki.
26 sie 2022
iPhone z klasą i zapakowany tak samo :) Dzięki za opinię na mega poziomie :)
8 sie 2022
Polecam zakup iPhone 11 PRO. Jestem bardzo zadowolony. Klasa odnowienia - bdb, naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Zgodnie z opisem i wizualnie i technicznie. Szybka wysyłka.
26 sie 2022
Staramy się wysyłać jak najszybciej, ale nigdy kosztem jakości :) Cieszy nas Twoje zadowolenie. Podziękowania za opinię.
10 sie 2022
Zakupiony model 12. Bardzo ładna sztuka, jeśli pozostałe tak wyglądają, to z czystym sercem rekomenduje innym. Super, że dajecie gwarancję.
26 sie 2022
Staramy się, a jak nie wychodzi to robimy wszystko, żeby było lepiej i jeszcze lepiej :) Miłego korzystania. Super, że jesteś z nami. Dzięki za elegancką opinię :)
10 sie 2022
Kupiłam Iphonea 11. Jakość bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Telefon niby odnowiony, a wygląda jak nowy. Bardzo polecam.
26 sie 2022
Fajna opinia. Dzięki wielkie. Super, że używasz iPhone'a odnowionego przez HokoLab.
9 sie 2022
Kupiłem telefon Hoko Lab na Vedion.pl. Szybka dostawa i dobra jakość. Miłe zaskoczenie, bo bałem się odnowionego telefony, ale nie było czego.
26 sie 2022
Miłe zaskoczenie :) To lubimy. Podziękowania za opinię. Pozostań z HokoLab :)
22 sie 2022
Jedna z lepszych decyzji. Telefon świetnie zapakowany, działa i wygląda jakby był nowy. Bardzo polecam. Kupiony iPhone 11 w klasie "bdb".
26 sie 2022
Cześć i witaj w społeczności HokoLab! :) Dzięki.
8 sie 2022
Dzięki za przepięknego iPhone 8 i 11! Wszystko się zgadza. Piękne opakowanie i przecudnie odnowione smartfony. Polecam! :)
26 sie 2022
Dwie piękne sztuki i taka mega przyjemna opinia. Dzięki i bezproblemowego użytkowania :)