hokolab.com- Logo - Opinie

hokolab.com

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (58)

Ważny od: 28 lip 2022
hokolab.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 mar 2023
Realizacja zamówienia przewyższająca oczekiwania. Szybko, sprawnie i co najważniejsze towar naprawdę w bardzo dobrym stanie. Duża wiarygodność informacji dotyczących oferty, podanych na etapie zakupu.

19 cze 2023
Telefon idzie do serwisu, znajomi zgłaszają, że nie słyszą mnie dobrze. A telefon miał mieć stan "jak nowy". Szybka przesyłka.

Opinie nt. sklepu hokolab.com

16 sty 2024
Otrzymałam telefon w doskonałym stanie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam zakup telefonu w Hokolab.
29 mar 2023
4 sie 2023

Zgodnie z opisem, telefon jak nowy

Jestem już po miesiącu (nawet trochę więcej) użytkowania Iphone X. Zamówiłem Iphone XS, ale okazało się, że nie ma go już na stanie. Firma zadzwoniła z przeprosinami i propozycją wybrania innego modelu. Padło na X. Telefon przyszedł bardzo szybko i naprawdę bardzo mile mnie zaskoczył jego stan. Nie mogę się przyczepić do niczego, wszystko wygląda jak nowe. Telefon śmiga, działa świetnie i już wiem, że jak przyjdzie kiedyś czas na zakup nowszego, ponownie Was wybiorę. Hoko jest spoko ;)
21 sie 2023

iPhone SE 2020

Dwukrotny zakup iPhone SE 2020, dwukrotnie bez zarzutów, telefony zgodne z opisem - stan techniczny i wizualny bez zastrzeżeń. Ekspresowa realizacja. Telefony ładnie spakowane. Jedyna uwaga tyczy się "bałaganu" w ofercie sklepowej, mianowicie dwukrotnie kupowałem telefony w kolorze, który nastąpnie okazywał się niedostępny i byłem zmuszony do wyboru innego koloru, a w zasadzie jedynego jaki był dostępny.
19 wrz 2023

Zdecydowanie polecam.

Kupiłem dla córki IPhone 11 w stanie "jak nowy". Jest w użyciu już miesiąc, działa bardzo dobrze i wygląda świetnie - jak nowy. Zdecydowanie polecam HokoLab, życzę im utrzymania poziomu obsługi klienta i jakości sprzedawanych telefonów. Mam nadzieję że w przyszłości rozszerza swój asortyment o IPad-y,
10 wrz 2023
Sposób pakowania, szybkość realizacji zamówienia oraz obsługa klienta
18 wrz 2023
22 mar 2023
19 cze 2023

Nie wiem, co myśleć.

29 cze 2023
Zakup na firmę i jeszcze nie dostałam faktury.