alewnetrze.com.pl- Logo - Opinie

alewnetrze.com.pl

Opinie (24) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (30)

Ważny od: 17 mar 2023
alewnetrze.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 paź 2023
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, opcja odbioru osobistego która była mi na rękę i bezproblemowy odbiór. Na plus ciekawy asortyment i przepiękne płytki dostępne praktycznie od ręki. Polecam serdecznie.

15 cze 2023
Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymaliśmy od obsługi sklepu wiadomość z informacją, że: "W związku z dynamiczną sytuacją na rynku i ciągłymi nagłymi podwyżkami niestety nie wszystkie ceny na naszej stronie są aktualne. (...) Zakupione płytki również miały nieaktualną cenę.(...) Jeśli akceptuje Pan zakup w tej cenie (dopłata +112,32 zł) prosimy o wpłatę kwoty z przesłanej oferty w celu realizacji. (...) Zamówienie pójdzie do realizacji po opłaceniu." Jako klient zostaliśmy zmuszeni do dopłaty ww. sumy z tytułu nieaktualności cen online, czego dopilnowanie leży w obowiązkach obsługi sklepu. Odpowiedzialność za to, że członek obsługi sklepu nie dopilnował aktualizacji cen, w żadnym wypadku nie powinna spadać na klienta i generować tym samym dodatkowych kosztów. Problem byłby jeszcze bardziej zrozumiały, być może gdyby różnica w cenie wynosiła kilka tysięcy złotych, a nie 112,32 zł. Tego typu kosztem powinien zostać obciążony pracownik sklepu, który nie wywiązał się ze swoich obowiązków i nie zaktualizował cen w sklepie, a nie klient końcowy. Gdyby nie presja czasu i dostępność zamawianego towaru zakup nie zostałby w ogóle sfinalizowany. Bardzo słabe Customer Experience. Co więcej, sklep nie spełnia aktualnych wymagań prawnych dotyczących sprzedaży online, w tym m.in. dyrektywy Omnibus. Dalszy ciąg w UOKiK.

Opinie nt. sklepu alewnetrze.com.pl

27 wrz 2023
12 wrz 2023
15 cze 2023

Nieaktualne ceny w sklepie, każą dopłacać po złożeniu zamówienia!

19 lis 2023
Czas wysyłki dłuższy niż „obiecywany”. Słaby kontakt i informacja dot. statusu. Zero informacji o wysyłce i terminie dostawy - firma spedycyjna dzwoniła 15 minut przed dostawą.