Podsumowanie Opinii
Klienci bardzo pozytywnie oceniają szybką i sprawną dostawę zamówień oraz doceniają możliwość zakupu produktów, które są trudno dostępne w innych sklepach. Jakość produktów zbiera w większości pozytywne opinie, a staranne i profesjonalne opakowanie wpływa na dobre wrażenia z zakupów. Obsługa klienta jest chwalona za miły kontakt i profesjonalizm. Pojedyncze głosy krytyczne dotyczą niedostatecznej jakości niektórych produktów, sporadycznych braków w dostawach oraz sporadycznego braku odpowiedzi ze strony obsługi klienta.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpinieWixMart.pl
(11)
(5)
(8)
(23)
(343)
Zweryfikowane
Заказывавла зефир в шоколаде:)))очень вкусный:)))я в Кракове,доставка была с Варшавы...шоколад на зефире целый,ничего не поломано:)))благодарность за пакование:)))Идеально!:)
Zweryfikowane
Ооооо… я як завжди задоволена ☺️ рибка-…
Ооооо… я як завжди задоволена ☺️ рибка- белісімо! Креветки 🍤 свіжа!!
Робота вашої команди- бомба 🫶відповідальні, чесні…
Рекомендую!!!!
(Я не родичка, не співробітник..)я звичайний покупець) 🫶
Zweryfikowane
Дуже задоволена роботою працівників інтернет магазину Wixmart! З повагою до клієнта! Пані Анастасія,,респектʼʼ
Задоволена та рекомендую!!!
Zweryfikowane
Bardzo dziękuję za dostawę w maksymalnie krótkie terminy, żeby zdążyć przed Świętami, doceniam to!
Wszystkie zamówione produkty są najwyższej jakości!
Powodzenia,
Lucy
Zweryfikowane
Duży wybór słodkość. Realizacja zamówienia bardzo szybka. Duży wybór form płatności i realizacji dostawy. Czytelna i przyjazna strona z ofertą.
Polecam.
Zweryfikowane
p.s. a jak w ogóle jeść te stynki, ktore są tak wysuszone, czy są na to jakieś sposoby, czy może podgrzać, albo do wody gorącej, żeby zmiękły, no nie wiem ?!
Dzień dobry, oceniam negatywnie, i jest mi bardzo, pisałam do Państwa, żadnej odpowiedzi, ani wzmianki, że ktoś w ogóle zapoznał się z moimi uwagi i zastrzeżeniami, złożyłam zamówienie na suszone stynki(zamówienie #4127),bo bardzo lubię, wpisałam stynki dla ludzi i ukazała się propozycja od Delikatesów Świata Ukraiński Sklep Spożywczy Wixmart, nie mam możliwości zakupu świeżych, bo takie bym wolała, ale tylko w internecie były propozycje np mrożonych i tych suszonych...więc te ostatnie zamówiłam i to pół kilograma za sporą cenę 67,50 zł + dostawa i...wielka porażka (!), stynki są strasznie twarde, wysuszone, bardzo słone, gorzkie w smaku, jakby zjełczałe, czuć starym olejem/tranem(!), w zasadzie nie nadają się w ogole do zjedzenia, wyrzucone w zasadzie w tzw błoto pieniądze, już nie tyle żal pieniędzy, co towaru, który nie jest jadalny, do wyrzucenia, a tak bardzo lubię i ryby i owoce morza, itp...pod każdą postacią, i jestem nawet spod znaku Ryb(!), bardzo to przykre, jestem zawiedziona i już nie zamówię i niestety nie polecę dalej, a chciałam zrobić dobrą reklamę, no niestety nie tym razem 😞, M.G.🍐
p.s. a jak w ogóle jeść te stynki, ktore są tak wysuszone, czy są na to jakieś sposoby, czy może podgrzać, albo do wody gorącej, żeby zmiękły, no nie wiem ?! Raczej to towar do wyrzucenia, w zasadzie to powinnam zażądać zwrotu poniesionych kosztów za towar i dostawę, nieładnie, uważam, że zostałam oszukana(!)...
Zweryfikowane
Produkty i obsługa najwyższej jakości. Atrakcyjne opakowanie, szybka dostawa.
Zweryfikowane
Szybko i sprawnie
Szybko, sprawnie, bez problemów. Miły kontakt telefoniczny.
Zweryfikowane
Szybko i sprawnie
Zweryfikowane
Super! Jestem bardzo zadowolona.
Zweryfikowane
Wszystko w porządku.
Zweryfikowane
Wszystko dobrze
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Wsrod zamowionych 11 puszek makreli jedna zawierala sardynki.
Zweryfikowane
Bardo dobry Zefir i szybka dostawa
Zweryfikowane
Bardzo jestem zadowolona z zakupu i szybkiej wysyłki.
Zweryfikowane
Zweryfikowane
Zweryfikowane