profumolabo.com- Logo - Opinie

profumolabo.com

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (158)

19 wrz 2023
Błagam,nie poddawajcie zapachów reformulacji!!! Doświadczenia z większością firm sprawiają,że mam ochotę kupić na zapas! Jestem perfumoholiczką,a Wasze autorskie projekty zaskoczyły kapitalnym,niszowym charakterem i jakością komponentów!Brawo! Dziękuję bardzo! I pomyśleć,że nie wierzyłam w jakość oferowaną przez Profumo Labo!

14 sty 2024
Niestety ostatni zakup perfumu wogóle nie czuć zapachu w porównaniu do próbki którą wczęściej zamawiałam bardzo interesujące pachniała i mi się spodobała więc się skusiłam na 100ml wogóle zapachu nie czuć sam alkohol jest mi bardzo przykro bo nie raz zamawiałam u was i byłam zadowolona

Opinie nt. sklepu profumolabo.com

30 cze 2024

Polecam warto

Polecam, zapachy sztos. Najlepsze odpowiedniki jakie miałam. Czysty eliksir składników bez wyczuwalnej chemi. Oby w przyszłości był większy wybór zapachów. Macie stałą klientkę.
28 cze 2024
Moze ciut grubsze szkło w butelkach z próbkami , zbiłam dwie upadek z niewielkiej wysokości. Reszta super
PM
PLEJADY M.
Dźwirzyno
12 lip 2024
Piękne, estetyczne opakowania i zaskakująca jakość
11 lip 2024
1 lip 2024
1 lip 2024
28 cze 2024

Nie polecam!

Odesłałam do Państwa dwa miesiące temu uszkodzony perfum i do dnia dzisiejszego nikt się nie skontaktował! Było to kolejne zamówienie niestety ostatnie Nikomu nie polecę!
8 cze 2024
Polecam wszystkim