Sklep Acer Polska- Logo - Opinie

Sklep Acer Polska

Opinie (109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (371)

24 kwi 2023
nielogiczny mechanizm sklepu dobre pomysly na incentive'y da się poprawić budowę i wygląd kart produktowych, lepiej opracować logikę wyboru dla userów przydałby się konfigurator sprzętu (ta kategoria produktów wymaga wiedzy technicznej, można to oswoić)

24 maj 2023
problem z rejestracją konta firmowego, nie nie mówiące komunikaty błędów w polu nip i telefon

Opinie nt. sklepu Sklep Acer Polska

9 sty 2024
Szybka obsługa
7 gru 2023
10 gru 2023
24 kwi 2023

soł soł

10 maj 2023
Działanie sklepu internetowego pozostawia wiele do życzenia. Ledwo można wybierać produkty na stronie strasznie zamula zarówno na Androidzie jak i na iOS. Nawet konsultant na infolinii miał problem i jak powiedział jemu też zamula strona.
20 lis 2023
Bardzo dobra obsługa klienta. Niestety trzeba kupować sprzęt od razu bo ceny szybko się zmieniają. Największa wada to brak faktury pro-forma
17 lip 2023
Na taką promocję oczekiwałem. Już się cieszę z zakupionego laptopa.
22 cze 2023

Problem z logowaniem.

Nawet po resecie hasła nie mogę się zalogować, "Adres e-mail lub hasło identyfikatora Acer są nieprawidłowe".
21 kwi 2023
Zakup błyskawiczny i rzeczywista promocja, nie tylko z nazwy czy żółtych cen. A produkt ocenię jak otrzymam.
12 lis 2023
Super promocja. Prawie 50% na laptopa. Karta nie chciała przejść 30 razy, ale to wina banku, wszystko super
2 cze 2023

informacje o sprzęcie zachęciły mnie …

informacje o sprzęcie zachęciły mnie do kupna jak i rabat oferowany bardzo korzystny, polecam Acer
30 paź 2023
31 lip 2023
8 kwi 2023
3 paź 2023
EKPRESOWY PROCES ZAKUPU, SZYBKO, INTUICYJNIE, PROSTO. DOGODNE METODY PŁATNOŚCI I SZYBKA WYSYŁKA
AW
Anna W.
29 wrz 2023
pracujemy na laptopach acer od dawna i jesteśmy zadowoleni kolejny teżacer
11 paź 2023
Szybkość zakupu. Wszystko czytelne. Świetna cena. Polecam
17 lip 2023
Precyzyjne informacje i łatwa płatność.