GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3543) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 688)

Najistotniejsza pozytywna opinia

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

Najistotniejsza negatywna opinia

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

27 cze 2024
Zdjęcia na stronie przekłamują rzeczywistość tym razem trochę się zawiodłam, fason Ok, kolor już nie cena fajna więc zostawiłam sobie
13 cze 2024
Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Towar zgodny z opisem. Rozmiar wg. podanego wzorca sprawdził się znakomicie. Polecam
19 cze 2024
Bielizna dobrze wykonana, z dbałością o szczegóły. Rozmiar zgodny z zamówieniem. Wysyłka szybka , paczka dobrze zabezpieczona.
3 godziny temu

Idealnie

Szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem. Idealne wykonanie. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
13 cze 2024
Biustonosze bardzo ładnie uszyte, jakość materiałów bardzo dobra, leżą super, bardzo szybka dostawa, serdecznie polecam:)
Rozmiar jest taki jaki noszę.Dostawa jest expresowa.Bielizna jest bardzo dobrej jakościPolecam Bede zamawiac bez obawy..
26 cze 2024
Biustonosze zgodne z opisem... Jestem mega zadowolona. Rozmiar również dobry. Polecam zakupu przez strone internetowa
26 cze 2024

Piękna i wygodna bielizna, biustonosz super trzyma duży biust. Wysoka jakość obsługi sklepu, szybka wysyłka. Polecam

Komplet bielizny Helena…

Cały komplecik wykonano ze starannością, estetycznie. Rozmiar, fason, kolor zgodne z opisem. Udany zakup. Polecam.

Biustonosz Sonia

Nareszcie znalazłam biustonosz dla siebie. Czuję się w nim komfortowo, zwłaszcza że ramiączka trzymają się mocno .

Polecam biustonosz fantastyczny!

Miseczka idealna rozmiar 75C. Tylko biustonosz pod biustem trochę przyciasny. W innym modelu rozmiar był idealny.
DG
Danuta G.
Gorzów Wielkopolski
27 cze 2024
Kupiłam już u Państwa kilka biustonoszy i jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze skorzystam . Pozdrawiam .
21 cze 2024
Polecam. Biustonosze bardzo dobrej jakości, świetnie dopasowują się do ciała, nie uwierają, są bardzo wygodne.
19 cze 2024
Przepiekna bielizna i mega wygodna. Przesylka ekspresowa i dobrze zabezpieczona. Na pewno wroce po wiecej!
26 cze 2024
Bieliznę Gaja zamawiam od lat. Idealnie leży, rozmiary pasują, a wzory i faktury są bardzo ładne. Polecam
20 cze 2024
Biustonosz super wygodny,z Gali to już nie pierwszy mój biustonosz i trafiony jak zwykle w dziesiątkę
22 cze 2024
Mega fantastyczna bielizna, kupiłam już kolejne cudeńko, biust leży fantastycznie. Polecam gorąco
Szybka dostawa .co prawda kurierzy nie naszykowani na płatność karta poza tym produkt super.Polecam
20 cze 2024

Biustonosze!

Biustonosze cudo. Zero wychodzenia fiszbin, zakupy robiłam już kilkukrotnie zawsze fajne promocje.
18 cze 2024

Bielizna jest naprawdę dobrego gatunku, użytkowanie jej to czysta przyjemność. Polecam serdecznie