ipicasso.pl

Opinie (270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (270)

Ważny od: 7 wrz 2023
ipicasso.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lut 2024
Po raz kolejny zamawiam i jestem bardzo zadowolona ...jedna prośba o większy wybór obrazów z poziomem najtrudniejszym

1 maj 2024
Zamówiłem trzy obrazy, płótno było bardzo słabo naciągnięte

Opinie nt. sklepu ipicasso.pl

Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dziękujemy bardzo za wystawioną opinię! :)
Dziękujemy bardzo! :)
14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dziękujemy bardzo za wystawioną opinię! :)
14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dziękujemy bardzo za wystawioną ocenę! :)
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dziękujemy bardzo za wystawioną ocenę! :)
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Czy coś sprawiło, że nie jest Pani zadowolona z otrzymanych produktów? Jeśli tak, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.
Dziękujemy!
Dziękujemy!
23 mar 2024
Dziękujemy :)
23 mar 2024
Dziękujemy! :)
Dziękujemy :)

Świetna zabawa , potrzeba zapału.

Świetna zabawa ,potrzeba trochę własnej inwencji i podstaw malarstwa i tworzy się dzieło. Nie zawsze należy wiernie trzymać się numerków.
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
W pełni zgadzamy się z powyższą opinią, dziękujemy również za dodane zdjęcie1 :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia jestem w szoku farbki, pędzelki, płótno, wzór kwiatów zgodne z ofertą. Obraz kupiłam dla koleżanki na urodziny Jestem pewna, że z prezentu będzie bardzo zadowolona Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dziękujemy za miłe słowa. To dla nas wielka satysfakcja, że nasz produkt zyskał Pani uznanie. Mamy nadzieję, że prezent się spodoba! :)
25 lut 2024

Odpoczynek na raty

Super odpoczynek, wyciszenie piękna sprawa malowanie przy pomocy bardzo dobrych materiałów. Malowanie rozpoczęte i na ten prezent czeka córka. Wszystko zgodne z opisem. Super do brane kolory.

Listewki

Wszystko ok. Szybka dostawa, bardzo ładnie zapakowane, dobre farby. Jedna uwaga. Listwy pod płótnem nie powinny wystawać co powoduje uwypuklenie płótna. (mała wada)
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dziękujemy za miłe słowa, w razie problemów z płótnem, zawsze warto się z nami skontaktować. Pozdrawiamy! :)
10 mar 2024
Zamówione obrazy oraz ramy bardzo dobrze przygotowane. Przesyłka dotarła szybko sprawnie bez problemu. Wasza Firma godna polecenia.
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Bardzo nam miło czytać tak miłe słowa! Dziękujemy bardzo za opinię!
10 mar 2024
Zabezpieczenie z dwóch stron było by wskazane. Uszkodzenie nie zabezpieczonej strony prawie doszło do obrazu. Poza tym super.
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że obraz nie został szkodzony. W razie jakichkolwiek problemów z paczką zawsze warto się do nas zwrócić. W kwestii zapakowania, staramy się zmniejszyć do minimum zużyte materiały, jednak zawsze na prośbę Klienta jesteśmy w stanie mocniej zabepieczyć paczkę. Pozdrawiamy serdecznie i zyczymy udanego malowania!
Przesyłka błyskawiczna. Zapakowana super. Zamawiałam już kilka razy i na pewno jeszcze będę korzystała z tej strony. Polecam.
Super sposób na relaks, dobrze przygotowane płótno, wystarczająca ilość farb. Ja troszkę zmodyfikowałam mój obraz. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Cieszymy się, że praca nad obrazem była relasująca! Zawsze jesteśmy zwolennikami modyfikacji w pracy nad obrazem, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją pracą i swoją opinią! :)