arttor.pl [arttor.pl]- Logo - Opinie

arttor.pl [arttor.pl]

Opinie (1020) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1462)

Ważny od: 15 mar 2021
arttor.pl [arttor.pl] spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sty 2024
Ekspresowa realizacja, bardzo dobra jakość wydruku, płótno niestety w dotyku/wyglądzie jest jak cerata, brakuje mi też "wykończenia" które powodowałoby, że nadruk wyglądałby bardziej jak prawdziwy malunek. Jedyny minus to krzywo zamocowane zawieszki do ramy (około 5mm różnicy!). Proponuje zaprojektować takie które będą miały kształt który będzie dolegał do dwóch krawędzi ramy. Wyeliminuje to w 100% ludzkie błędy podczas montażu. Ogólnie polecam sprzedawcę.

13 gru 2023
Towar niedostarczony. Towar zamówiony 27-11-2023. Po napisaniu dnia 05-12-2023 maila przeze mnie z pytaniem co dzieje się z przesyłką otrzymuję informacje, że rzekomo wysłana paczka wróciła do nadawcy uszkodzona.. Nie otrzymałem także nr listu przewozowego jak to dzieje się przy nadaniu paczek u innych dostawców.

Opinie nt. sklepu arttor.pl [arttor.pl]

28 paź 2023

Bardzo polecam

Bardzo sprawny zakup, dobrze zabezpieczona przesyłka. Jeden obraz okazał się za mały, ale zwrot był bardzo prosty i szybki. Jestem zadowolona z efektu końcowego. 🙂
3 sty 2024
Profesjonalizm w 100% Obraz bardzo dobrej jakości, spełnił moje oczekiwania. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, szybka wysyłka!!! Polecam w 100 Procentach!!!
10 paź 2023

Wspaniały obraz

Polecam wszystkim, zakupiony plakat z ramką bardzo dobrze wykonany, taki sam jak na stronie, estetyczny i piękny. Zamówienie zapakowane bardzo dobrze. Polecam.
25 sie 2023
Czytelna i przejrzysta strona internetowa, łatwość wyszukiwania produktu, bardzo szybka wysyłka i przekazywane na bieżąco informacje o realizacji zamówienia
30 wrz 2023
Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, ale niezgodne z reklamą firmy, obraz dotarł do mnie piątego dnia od zamówienia a nie jak w reklamie drugiego Jerzy
3 paź 2023

Bardzo zadowolona

Duży wybór, tylko tu bez problemu znalazłam obraz swojej ulubionej Lizbony .Szybka realizacja i sprawna dostawa. Jestem bardzo zadowolona z usługi.
22 paź 2023
Jestem zadowolony a firma wie jak „dopieścić klienta” marketing działa 👍Pozdrowienia dla pana Czarka za świetne i solidne spakowanie przedmiotu.
3 sty 2024
obraz sliczny, dostawa szybka obraz super zabezpieczony do wysyłki, dołaczone miłe eleganckie podziękowanie za zakup. Wysoki poziom.Gratuluję
25 paź 2023
Polecam firmę. Zegar piękny. Przyszedł z uszkodzoną szybą bardzo szybka reakcja firmy na reklamację oraz wymiany na nowy. Szczerze polecam.
12 lis 2023
To było moje pierwsze ale nie ostatnie zamówienie.Obraz jest taki jak na zdjęciu.Bardzo dobrze zabezpieczony .Jestem zadowolona z zakupu.
16 cze 2023
szybką dostawą, obraz ładny, kolory zgodne z prezentowanymi, dobra jakość wykonania, z bliska widać pixele, ale na ścianie wygląda super.
9 paź 2023
Obraz 25281 super. Profesjonalnie wykonany.Pakowanie bardzo dokładne(p.Róża).Szybki termin dostawy(bezpłatny nawet za pobraniem).Polecam
1 lis 2023
Doskonałe płótno, świetna jakość wydruku. Mamy już w kolekcji obrazy na płótnie z innych firm, ale jakość ARTTOR je przewyższa. Polecam
AS
31 gru 2023
Świetne obrazy, bardzo dobrej jakości, same w sobie robią robotę - ożywiają i nadają charakteru wnętrzu. Polecam!!! Na pewno wrócę!
17 wrz 2023
Pięknie się prezentuje na ścianie w sypialni obraz na szkle. Przesyłka bardzo dobrze zapakowana i zabezpieczona przed uszkodzeniem 👍
21 sie 2023
Zakup jest całkowicie zgodny z opisem z oferty. Przesyłkę starannie zapakowano i bezpiecznie dostarczono. SOLIDNA FIRMA. Polecam.
Zegar bardzo ładny, aczkolwiek bardzo delikatne wskazówki. Jednak jak już wisi na swoim miejscu to wygląda bardzo efektownie.
5 paź 2023
Rzetelna firma. Zamówienie dotarło w odpowiednim czasie, pomimo, że zmieniałem na moją prośbę warunki płatności. Polecam.
15 paź 2023

Szybka obsługa, dostawa, piękne obrazy, super jakość w porównaniu do niskich cen. Na pewno skorzystam ponownie. Polecam !
10 sie 2023
Piękny obraz, świetna jakość wykonania, dbałość o szczegóły, a dodatkowo bardzo dobrze zabezpieczony na czas transportu.