fajna-bizuteria.plOpinie

fajna-bizuteria.pl - Biżuteria srebrna, złota i magnetyczna

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać naszą biżuterię? ● wykonana z najwyższej próby srebra i stali szlachetnej ● antyalergiczność, nie podrażnia skóry ● nowoczesne połączenia srebra ze złotem, ceramiką i szlachetnymi kamieniami ● z naszej oferty można wybrać coś na wyjście do kina i na uroczysty bankiet ● inspiracje do naszych kolekcji czerpiemy ze światowych trendów modowych ● nasz konsultant pomoże w doborze odpowiedniej biżuterii ● oferujemy funkcjonalną biżuterię magnetyczną Energetix >>
S.P. & Victoria's sp. z o.o.
ul. Pokoju 14/5
41-600 Świętochłowice

Opinie nt. sklepu fajna-bizuteria.pl

4.82/5.00

Przemiły właściciel w razie potrzeby udzieli rzetelnych informacji i rozwieje wszelkie wątpliwości choć niestety nie jest superbohaterem i.jak się czegoś nie da to nie jest w stanie tego przekroczyć superowe ceny świetna jakość i duży wybór
Czytaj dalej

Bransoletkę zamawiałam tydzień temu. Do tej pory nie ma żadnej informacji o przesyłce
Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
Szanowna Pani Paulino. W nawiązaniu do rozmowy, raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Byliśmy pewni, że dotarły do Pani nasze informacje. Mam nadzieję, że teraz już jest wszystko dobrze i przesłana bransoletka spełniła Pani oczekiwania :) Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość :) Moje uszanowanie Sławomir Pach manager sklepu fajna-bizuteria.pl

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu fajna-bizuteria.pl

Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.
Ładna nie droga biżuteria
Duży wybór, szybka realizacja - właściwie na następny dzień, bardzo dobra cena. Godne polecenia. Na pewno tam wrócę.
Bardzo dobry kontakt. Wszystko w najlepszym porządku
Szybka obsługa
Zawsze profesjonalne podejście do klienta
Bardzo ładny naszyjnik i bransoletka 😉
ładna biżuteria
szybka dostawa, jakość odpowiednia do ceny
Szybka dostawa i świetny wybór
Szybka realizacja zamówienia
Biżuteria ładna , wykonana starannie. W rzeczywistości jest mniejsza niż na zdjęciach. Trzeba patrzeć na wymiary podane przy zdjęciach i się zorientować przed kupnem :)
Moje zamowienie zrealizowane zostalo w szybkim tempie. Zamowiony towar dotarl bardzo dobrze zapakowany. Nie uszkodzony. Jestem zadowolona. Polecam kazdemu.
Pierścionki piękne takie jak na zdjęciu, niestety po 2 dniach noszenia pierścionka z cyrkoniami wypadła mi jedna cyrkonia
Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
Szanowna Pani Anno. Bardzo nam przykro, że nastąpiła taka sytuacja. Proszę w takim razie przesłać nam pierścionek, a my wymienimy na nowy. Ewentualnie pokryjemy koszty wprawienia cyrkonii u jubilera. Prosimy o kontakt. Moje uszanowanie Sławomir Pach manager sklepu internetowego