Certyfikat dla fajna-bizuteria.pl

05.05.2015 r.
04.05.2018 r.

Opinie o fajna-bizuteria.pl

4.74/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 9 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dziekuje bardzo

Gorąco polecam wszytkim. Na pewno zrobię w przyszłości zakupy. Ed.

Bardzo solidna i uczciwa firma. Wszystkie formalności jasne i przejrzyste.W miarę niskie ceny,i przesyłki gratis.Klient każdy taki szczegół docenia.Jest super,warto odwiedzać ten sklep.

Pierścionek, który zakupiłam jest cudowny

Transakcja przebiegła pomyslnie,nie był zadnych problemów.Biżuteria ślicznapolecam

Jestem zadowolona z zakupionego towaru i z obsługi klienta

Jestem zadowolona z zakupionych towarów

Całkiem ładna biżuteria za niską cenę ;)

fajna-bizuteria.pl opinie klientów

fajna-bizuteria.pl

Biżuteria srebrna i magnetyczna oraz zegarki

fajna-bizuteria.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.05.2015 r.

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać naszą biżuterię? ● wykonana z najwyższej próby srebra i stali szlachetnej ● antyalergiczność, nie podrażnia skóry ● nowoczesne połączenia srebra ze złotem, ceramiką i szlachetnymi kamieniami ● z naszej oferty można wybrać coś na wyjście do kina i na uroczysty bankiet ● inspiracje do naszych kolekcji czerpiemy ze światowych trendów modowych ● nasz konsultant pomoże w doborze odpowiedniej biżuterii ● oferujemy funkcjonalną biżuterię magnetyczną Energetix >>

ul. Pokoju 14/5

41-600 Świętochłowice
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:243345073
Sławomir Pach
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fajna-bizuteria.pl.