szklanebombkichoinkowe.pl

Opinie (31) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (31)

Ważny od: 8 sie 2023
szklanebombkichoinkowe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu szklanebombkichoinkowe.pl

Wszystko byłoby ok, gdyby Państwo dołożyli starań aby nie mylić zamówień. Jest to kłopotliwe.
bombki piekne, przesylka dobrze zabezpieczona
Profesjonalizm.
1 sty 2024
22 lis 2023
Przepiękne! Bardzo miło że powstają nowe oryginalne dzieła, ale żal że co niektóre są niedostępne. Od kilku lat są podarunkiem dla mojej siostrzenicy mieszkającej w Szkocji - to, jakie cudeńka dostanie są dla niej zawsze tajemnicą a po otrzymaniu powodem zachwytu. Pozdrawiam, życzę dalszego rozwoju.

Małe arcydzieła

Bardzo dobry kontakt ze sklepem, szybka dostawa, dobrze zapakowane i zabezpieczone. Bombki piękne, perfekcyjnie wykonane, starannie, nic się nie osypuje, takie solidne, nie cieniutkie wydmuszki. Wyglądają jak małe arcydzieła, w sklepach stacjonarnych nie ma takich bombek. Polecam i na pewno wrócę :)
MW
M. W.
Piaski
5 paź 2023
Bombki z ExArte to prawdziwe dzieła sztuki, dopracowane w każdym szczególe. Są to moje kolejne bombki zakupione w tym sklepie, każdego roku uzupełniam swoją kolekcję, są również pięknym upominkiem pod choinkę dla najbliższych.
17 gru 2023
Kupuje już jako pamiątkę dla dziecipo raz trzeci. Tak pięknych babek nigdy wcześniej nie widziałam. Niezwykle, jeszcze piękniej wyglądają w realu niż na zdjęciach i ta dbałość o szczegół. Polecam
2 lis 2023

Bomki lesne i folkowe

Bombki piękne, małe dzieła sztuki. Bezpieczna i szybka przesylka. Cena bombek adekwatna do jakości- kupowałam już droższe , a nie były ładniejsze.
6 lis 2023
Piękna i efektowna bombka zapakowana idealnie by przetrwać podróż. Przesyłka dostarczona szybko i bez żadnych problemów.
Precyzja wykonania, świetne projekty. Może przydałaby się większa dostępność tych, które najszybciej znikają.
15 lis 2023
Fantastyczna, jakość i wykonanie, w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach
31 paź 2023
piękne, ładnie wykonane, atrakcyjna cena To moije kolejne zakupy w państwa sklepie
14 lis 2023
Bąbka wykonana jest przepięknie, ale mogłaby być większa jak za taką cenę.
2 gru 2023
Pozytywnie zaskoczony jestem, oryginał wygląda lepiej jak na zdjęciu.
22 paź 2023
Wszystko mi się podoba, oczywiście zawitam w sklepie ponownie.
Bombki są cudowne! Nie mogę się doczekać dekorowania choinki
23 lis 2023

Piękne bombki

Bombki piękne. Starannie zapakowane. Szybka realizacja.
BŁ
16 gru 2023
korona jak prawdziwa, dopracowana w każdym szczególe
30 gru 2023
Solidna firma .To już moje kolejne zakupy.Polecam