MagazynLamp.pl: Sklep z oświetleniem.- Logo - Opinie

MagazynLamp.pl: Sklep z oświetleniem.

Opinie (164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2830)

Ważny od: 25 sie 2015
MagazynLamp.pl: Sklep z oświetleniem. spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 sty 2024
Zamówione żarówki przyszły uszkodzone ale nie z winy sklepu a kuriera - ewidentnie przesyłka została uszkodzona / przełamana w trakcie transportu. Sklep bez problemu i zbędnej zwłoki wymienił bez kosztowo żarówki na nowe.

26 sie 2023
To jest już mój drugi zakup w tym sklepie. Zarówno pierwsze moje zamówienie, jak i teraz, drugie, to były tradycyjne świetlówki. Niestety, na skutek bardzo słabego zabezpieczenia przesyłki (żeby nie powiedzieć, że praktycznie nie było go niemal wcale), jedna ze świetlówek dotarła do mnie wówczas stłuczona w drobny mak. Jednak po zgłoszeniu reklamacji otrzymałem od tego sklepu nową świetlówkę, podobnie kiepsko zabezpieczoną na czas transportu. Jednak dotarła do mnie cała. W ostatnim czasie dokonałem w tym sklepie ponownego zamówienia (drugiego już dla mnie) tych samych świetlówek. Tym razem, na szczęście, dotarły do mnie całe. Żadna nie była stłuczona. Jednak zabezpieczenie przesyłki na czas transportu i tym razem nadal pozostawiało wiele do życzenia! Było, co prawda, trochę lepsze, niż przy moim poprzednim zamówieniu, ale wciąż zbyt słabe, aby mieć znacznie większą gwarancję, że produkt dotrze do klienta nieuszkodzony. Pod względem jakości zabezpieczenia przesyłki na czas transportu, sklep wyraźnie mocno oszczędza, czego w przypadku szklanych świetlówek, absolutnie nie powinien robić. Dlatego też, następnym razem jeśli znajdę pożądany produkt w innym sklepie to w tym już raczej go nie kupię.

Opinie nt. sklepu MagazynLamp.pl: Sklep z oświetleniem.

Dziękuję za pozytywne i szybkie załatwienie uszkodzonej żarówki
Dobry generyk , trochę różni się od oryginału ale pasuje
Sprawna obsługa i dobrze zapakowany produkt. Polecam.
Szybka obsługa. Towar zgodny z opisem. Polecam.
Szybko i sprawnie. To lubię najbardziej.
Polecam. W miarę szybko i sprawnie.
Polecam, miła i szybka obsługa.
Szybka wysyłka
1 kwi 2024