blueberryroasters.pl- Logo - Opinie

blueberryroasters.pl

Opinie (124) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1134)

Od kilku lat kupuję kawę w tym sklepie, robię to ze względu na dobrą jakość kawy i może z przyzwyczajenia. Coraz częściej zastanawiam się czy jednak nie poszukać nowego dostawcy. Odnoszę wrażenie, iż obsługa klienta mocno kuleje. Dodzwonienie się do działu handlowego zakrawa o cud. Często towar przychodzi wiele dni po deklarowanym terminie dostawy. A ostatnią kroplą goryczy jest pakowanie towaru do wysyłki. Kiedy kupuję kawę również z myślą o prezencie dla znajomych a dostaję zmasakrowaną i wymiętoloną paczkę to raczej na prezent już się nie nada. A wystarczyło by użyć do pakowania kartonu lub foli bąbelkowej.

26 cze 2023
Brak kontaktu z klientem, brak rzetelnej informacji o terminie realizacji, brak szybkiego zwrotu zapłaty przy rezygnacji z zamówienia.

Opinie nt. sklepu blueberryroasters.pl

Pyszna kawa i herbata.
8 lut 2024
ok
szybsza dostawa
RM
20 sty 2024
Gwatemala. Bardzo dobra kawa. Świeżo palona.
6 lut 2024
7 lut 2024
Ok.
6 lut 2024
13 sty 2024

Klient z kilkuletnim stażem.

29 sie 2023

Obsługa jak w 5* hotelu

Przy pierwszym zamówieniu zrobiłem pomyłkę (zamawiając kawę mieloną zamiast ziarnistej). Zorientowałem się dopiero po otrzymaniu przesyłki. Zwrot był natychmiastowy i "bezbolesny" :)) Poza tym sama kawa jest pyszna :))
25 lis 2023

Czas wysyłki

Na pewno zsynchronizować czas wysyłki pokazywany podczas zakupu z rzeczywistym czasem w jakim jesteście gotowi wysłać produkt. W moim przypadku info było 1 dzień, rzeczywisty - 1 tydzień