MOTORMIND- Logo - Opinie

MOTORMIND

Opinie (128) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (261)

Ważny od: 6 paź 2021
MOTORMIND spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Oczywiście najbardziej podoba mi się atmosfera sklepu, w tym bezpośredni kontakt ze sprzedawcami. Sympatyczni, sprawni a przede wszystkim pomocni w sytuacjach gdy szukasz tego jednego, jedynego produktu, który leży na Tobie idealnie a wymagał od Twojego opiekuna cierpliwości, dobrego oka i wyczucia stylu i gustu klienta. Ponadto to co robi na mnie ogromne wrażenie to wielkość sklepu, przestrzeń i bardzo szeroki asortyment, który spełnia wymagania szerokiej gamy klientów oraz jest dostosowany do każdej formuły motocyklowej pasji. Spokojnie można tutaj znaleźć sprzęt dla miłośników ścigaczy, pasjonatów turystyki, miejskich wariatów i harleyowych nudziarzy. Zarówno sklep, jego lokalizacja i obsługa z pewnością zasługują na polecenie zwłaszcza, że chłopaki lubią dawać rabaty i zachęcać do kolejnych wizyt i zakupów. Dla właścicieli wielki szacun za dobry pomysł na sklep i wpakowanie w asortyment niezłej kasy. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

Wszystko sprawnie przyszło jednak zamówiona bluza jest niekompletna ponieważ brakuje zakończenia na sznurku od kaptura. Przykro ponieważ był to prezent. Nie mniej jednak polecam

Opinie nt. sklepu MOTORMIND

Dostawa sprawna. Kask też, tyle że chyba powystawowy

Dostawa sprawna. Zero uwag. Kask, jako taki, super. Bardzo mi się podoba. Tylko był chyba powystawowy, choć cena i opis tego nie sugerowały. Blenda była brudna - ewidentnie dotykana. Niestety zorientowałem się, jak już zamontowałem pinlocka i zdjąłem zabezpieczenia. Dało się wyczyścić, więc nie reklamuję. Ale niesmak jest....
25 lut 2024

Najlepsi z najlepszych

Profesjonaliści, obsługa na najwyższym poziomie, szybko i rzetelnie. Polecam i życzę dalszego rozwoju…
Towar zgodny z opisem. Wysyłka następnego dnia. Polecam sklep
Tradycyjnie 👍
17 lut 2024
Potrzebna była zamiana towaru na inny rozmiar,bez problemów iszybko wymieniłem.DZIĘKUJĘ !!!
Szybko, profesjonalnie z pełnym zadowoleniem kupującego. Szczerze polecam
10 lut 2024
Wszystko ok. Bez żadnego problemu!
10 lut 2024
Jest bardzo dobrze !!!