Vitallabs.pl- Logo - Opinie

Vitallabs.pl

Opinie (71) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (469)

Ważny od: 14 gru 2017
Vitallabs.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sty 2024
Jestem zadowolona, że kupiłam to co było mi potrzebne w tempie satysfakcjonującym. Trochę za drogie i mam nadzieję, że nie padnie odpowiedź, "za wygodę się płaci".

13 sty 2024
Moje styczniowe zamówienie na ponad 2000 złotych nie zostało dostarczone przez 4 dni, zamawiałam w tej firmie prawie 10 lat., powód?firma przesylkowa dpd nie znalazła mojego adresu 😅może czas najwyższy zmienić firmę która rozwozi wasz towar!!!

Opinie nt. sklepu Vitallabs.pl

GŁ
Jak zawsze super sprzedawca, dbający o jakość dostawy.
IG
Iwona G.
Bielsko-Biała
20 sty 2024
Wszystko na najwyższym poziomie.
8 sty 2024
szybkość realizacji zamówienia
18 sty 2024
13 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Vitallabs.pl
16 sty 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za sugestię i już pracujemy nad dodaniem nowego, dodatkowego przewoźnika. Natomiast chcielibyśmy odnieść się do faktów. Paczkę nadaliśmy 8 stycznia w Poniedziałek, we wtorek była 1 próba doręczenia ze względu na brakujące dane w adresie (podany był tylko numer wielolokalowego budynku). Zdecydowała się Pani rownież na brak kontaktu z kurierem w celu doprecyzowania adresu (dane otrzymała Pani mailem/smsem) i odezwała się Pani do nas 3 dnia (10 stycznia), w którym podjęliśmy działania w Pani imieniu. Nadal nie podała Pani konkretnego lokalu do którego miała trafić paczka (mimo naszej prośby) i zrezygnowała Pani z przesyłki. Uważamy że jedna gwiazdka dla nas podsumowująca 10 letnią, udaną współpracę nie jest zasłużona i jest nam przykro.
RL
Renata L.
Szczecin
Glutation Liposomalny Altrient LivOn - drogi ale skuteczny. Rabaty też konkretne, wysyłka błyskawiczna, obsługa sklepu b. miła i kompetentna. Polecam wszystkim.
12 lis 2023
Jestem bardzo zadowolony, obsługa sklepu doradziła mi podczas doboru suplementów. Szybka realizacja dostawy oraz produkty dobrze zapakowane.
MG
11 paź 2023
Sklep jest godny polecenia - szybka dostawa i bardzo dobre produkty. Korzystam od dawna i jeszcze mnie nigdy nie zawiódł.
1 paź 2023
Szybkość realizacji i kontakt związany z usprawnieniem zamówienia /połączenie dwóch zamówień w jedną wysyłkę/
28 sie 2023

Szybko i profesjonalnie

Szybka, profesjonalna i miła obsługa. Wszystko wysłane czas i distarczone nastep wgo dnia od zamówienia.
21 cze 2023
Bardzo szybka realizacja. Paczka schludnie spakowana. Towar pierwsza klasa (wit.c altrient). Polecam:)
3 wrz 2023
Wasze produkty są bardzo dobre,świeże, dostarczane zawsze na czas.
29 lis 2023
Wszystko w najlepszym porządku. Dobry kontakt ze Sprzedawcą.
MG
4 lip 2023
Niezawodni, szybka dostawa, korzystam od lat i polecam.
30 lip 2023
POLECAM !!Wiarygodność produktu i rzetelność obsługi.
3 cze 2023
Bardzo dobre produkty. Świetna obsługa sklepu!
26 wrz 2023
Szybko i sprawnie. Produkty wysokiej jakości
22 maj 2023
Sprawna obsługa, zamówienie przyszła na czas