kubekcontigo.pl

Opinie (1137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1972)

Ważny od: 23 sie 2021
kubekcontigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lip 2023
1) Kod rabatowy na stronie nie działa. Mimo że kod jest poprawny i pokazuje się informacja że działa to nie obniża ceny w koszyku. 2) Do butelek powsadzane są papierowe instrukcje których nie da się z każdej tak łatwo wyjąć :/ Namęczyłam się z 20 minut z wyjmowaniem papieru z butelki zanim można jej było użyć... 3) ogólnie butelki są dobrej jakości 4) jedynym mankamentem to konieczność dokupowania dodatkowej nakrętki do butelki z wodą (zapasowej), bo z czasem guma parcieje, musiałam zamówić już 2gą zapasową zakrętkę - po prostu konstrukcja jest nieprzemyślana na długie użytkowanie. 5) szybka wysyłka

26 gru 2023
Jestem zawiedziona tym kubkiem niestety 😞 Cena taka sama jak za niekapka a ten przecieka nawet jak się go przechyli, potrząśnie, obróci. Nie mieści się do uchwytu w samochodzie. Na żywo wygląda jak garnek z uchwytem. Contigo, uwielbiam kubki od Was ale moglibyście coś wymyślić przy ustniku jakąś uszczelkę czy coś żeby jednak był bardziej szczelny… szkoda, bo bardzo mi się podoba ta opcja z uchem do trzymania, niestety musicie nad nim jeszcze popracować, bo to jednak kubek termiczny i moim zdaniem powinien być szczelny. Musze oddać. Zamówię Pinnacle, mniejszy, ale szczelny no i bez uchwytu 😳

Opinie nt. sklepu kubekcontigo.pl

8 maj 2023
8 maj 2023
26 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Jest to kubek przeciwko rozchlapywaniu i nie jest on 100 % szczelny, faktycznie jest też na tyle szeroki, że może się nie mieścić do uchwytu samochodowego. Typowy kubek biurowy. Oczywiście zapraszam do dokonania zwrotu i ponownego zakupu innego modelu. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
28 maj 2023

Kubek ok, gorzej z nakrętką

Sam kubek - rewelacja, gorzej z nakrętką, kolejny raz ta sama usterka - odpada czarny gwint od reszty nakrętki. Tym razem niestety ze stratami - zalane wszystkie książki i zeszyty córki w plecaku. Na szczęście można dokupić samą nakrętkę, koszt ok. 45zł, ale zastanawia, że kolejny raz dzieje się to samo z nakrętką. Nie wiem czy tylko ja mam takiego "pecha", bo obchodzę się z nakrętkami ostrożnie (mam w domu kilka takich kubków). Pozdrawiam wszystkich czytających. T Ps. Kubek z ograniczonym zaufaniem, trzymać w oddzielnej komorze plecaka / torby.
Dziękujemy bardzo!❤️Pozdrawiamy, Contigo Polska
9 gru 2023
Nie jest to pierwszy zakup kubka Contigo, do samego towaru jakim jest kubek nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o kontakt z klientem to niestety 2/5. Rozumiem, że towar nie musi być wysłany w dzień zamówienia, ale wysyłka w dzień, w którym miał już być na miejscu to trochę rozmijanie się z prawdą z informacją na stronie.
13 gru 2023
Dziękujemy za informację. I bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
2 gru 2023

Opinia

Proszę o nieustawianie specjalnie statusów "niedostępne" po to tylko żeby wrzucić produkt w wyższej cenie w dzień promocji. Zachowanie zdecydowanie przeciw konsumentom. Co do produktu to zakrętka kubka termicznego rozpada się w połowie - moim zdaniem wada fabryczna która przy każdym dokręceniu się powiększa.
Odpowiedź ze sklepu kubekcontigo.pl
Dostępność produktów nie jest zależna od cen i promocji. Jeżeli jest jakiś problem z zakrętka to bardzo proszę o informacje na reklamacje@redbird.pl Pozdrawiamy serdecznie, Contigo Polska
13 cze 2023

Butelka bardzo ciężka

Przesyłka szybką, ale butelka jest bardzo ciężka i niepraktyczna. Nie nadaje się w długie wędrówki w góry gdzie obciążenie ma znaczenie albo do torebki na codzien. Można sobie pić z niej w domu albo spędzić z nią czas na leżaku w ogrodzie :) wykonanie solidne.
Dziękujemy bardzo!❤️Pozdrawiamy, Contigo Polska