mirjan24.pl

Opinie (144) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (759)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

Niestety brak chęci współpracy z klientem, brak elastcznosci lub chęci dogrania dostawy z dostępnością klienta, zamówienie zostało anulowane

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

17 sie 2023
Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, żadnych uszkodzeń -po rozpakowaniu łóżko wygląda bardzo ładnie , jeszcze nie zmontowane
5 cze 2023
Transakcja przebiegła pomyślnie, zamówienie przyszło szybciej niż wskazany przy produkcie czas dostawy. Krzesła zamówione do salonu dobrej jakości a przy tym w bardzo rozsądnej cenie.
12 lis 2023
Narożnik pięknie się prezentuje w salonie.Jestem zadowolony,choć siedziska mogłyby być nieco miększe .Na kręgosłup super dlatego mi to nie przeszkadza.
28 paź 2023

Narożnik z funkcją spania

Narożnik bardzo ładny chociaż myślałam że będzie trochę ciemniejszy kolor Jak narazie wszystko ok.Polecam
Bardzo dobry kontakt z Panią z infolinii a Pan kierowca okazał się bardzo pomocny i kulturalnyn
21 paź 2023

Byłoby lepiej

Mankamentem jest brak usługi wniesienia zamówionych mebli
22 gru 2023
Zachwyciła mnie komunikacja relacji kupujacy-sprzedawca. Konkretne informacje, dotrzymanie godziny dostawy a przede wszystkim bardzo miły i grzeczny Pan kierowca.
16 wrz 2023
Zamówienie przebiegło bez żadnych kłopotów, bardzo szybka informacja zwrotna o nabytym towarze, dostawa poprzedzona informacja od dostawcy
10 lis 2023
Pięknie wykonana kanapa.Bardzo wygodna.Elegancka.Polecam.
11 paź 2023
sprawnie załatwione zamówienie. Polecam
AC
Andrzej C.
Szczecin
22 paź 2023
1. Produkt półek wszystko ok. 2. Kanapa i fotel trochę za twarde siedziska, więcej sprężystej, miękkiej pianki, można by dodać, kanapa po otwarciu pod spodem czarny materiał lekko rozdarty (naprawiłem) ale w sumarycznym zestawieniu wszystko ok. Polecam
31 sie 2023
bezpłatna dostawa i i sposób komunikacji z kurierem-dostawcą mam nadzieję że meble będą świetne, jeszcze nie są poskładane z uwagi na remont salonu , ale to nie pierwszy zakup w mirjan24 więc rozczarowania nie będzie.
JB
Jagoda B.
Kraków/Słupsk
11 sie 2023
wersalka taka sama jak w reklamie,mała zgrabna; empatyczny kierowca; wersalka dostarczona w wyznaczonym dniu i w wyznaczonej godzinie - firma godna polecenia
25 gru 2023
Narożnik, który zamówiłam dotarł na czas, jest dokładnie taki, jakiego się spodziewałam - ładny, wygodny. Polecam firmę.
24 gru 2023

Ocena jak najbardziej pozytywna!

Zakupiona komoda jest zgodna z opisem, dostawa w terminie, bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia.

Miła obsługa - Dobry jakościowo towar.

Miła obsługa. Panowie, którzy dostarczyli kanapę bardzo pomocni. Towar dobrej jakości. Dobrze wykonany.